GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Roztocki naczelnym JM'a ...

01.04.2009
12:18
[1]

Śmiałuś [ Nudziarz ]

Roztocki naczelnym JM'a ...



ale lipa.

01.04.2009
12:19
smile
[2]

Goozys[DEA] [ Mankindless ]

1 kwietnia?

01.04.2009
12:19
[3]

Morbus [ TIR DRIVER ]

lipa jak cholera ze to info bylo juz dzis 2 razy... tymbardizej ze dzis 01.04.09


pozwolmy umrzec..

01.04.2009
12:29
[4]

Kherlon [ Lazy Hero ]

Na szczęście, że dzisiaj 1 kwietnia.

01.04.2009
12:33
[5]

sinbad78 [ Calm like a bomb ]

ja napisałem na JM coś takiego co skasowali po 1h
Ale do rzeczy.
Tam potrzeba zmian ..strona jest z dnia na dzień coraz bardziej chałowa.
Codziennie art. 15 najciekawszych zwierząt... 15 zwierząt które nie są śmieszne..15 zwierząt które nikogo nie obchodzą... i tak codziennie... Joe Animal Planet to już jest.
Fotorelacja z sypania mąka po jakiejś pannie to już dno i 20 metrów mułu.

Roztocki jakim debilem jest ale może to właśnie on w tym swoim dziwnym świecie ma lepsze poczucie humoru niż obecna redakcja.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.