GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam Notebooka i Telefon komórkowy

01.04.2009
10:34
[1]

Orrator [ Pretorianin ]

Sprzedam Notebooka i Telefon komórkowy

Na sprzedaż posiadam Notebooka Sony Vaio, link do allegro:



Oraz telefon, także jest wystawiony w serwisie Allegro.pl:

01.04.2009
10:36
[2]

sinbad78 [ Calm like a bomb ]

Cena za notebooka - NIE REALNA z takimi parametrami nie pomoże znaczek sony - jeśli to żart - to wyborny

01.04.2009
11:13
[3]

Orrator [ Pretorianin ]

Niestety to nie żart, a Twoja ocena nie jest tutaj potrzebna, chyba, że miałeś zamiar kupić i coś zaproponować?

01.04.2009
12:17
[4]

Salado. [ Generaďż˝ ]

sinbad - -> cena jak najbardziej umiarkowana,
chyba nie orientujesz się w cenach notebooków

01.04.2009
12:23
[5]

sinbad78 [ Calm like a bomb ]

14 cali, 80 HDD, grafika 4 generacje w tył, za 1200 zł. ta cena jest śmieszna (dla mnie)
Co do mojej: oceny to jest chłopie forum internetowe.
I teraz najzupełniej szczerze bez sarkazmu życzę Ci, żebyś sprzedał to w tej cenie. Sam niedawno sprzedawałem telefon i aparat - i oczywiście tez chciałem wyciągnąć jak najwyższą cenę.

01.04.2009
12:26
[6]

Orrator [ Pretorianin ]

Tak wiem, że to forum i każdy ma prawo do własne opinii, ale wyśmiewanie to już chyba nie to...

Jak widać komputer nie jest do grafiki, ani gier. To typowa maszyna do pracy i internetu.

01.04.2009
12:27
[7]

sinbad78 [ Calm like a bomb ]

tym bardziej za drogo.

up :)

01.04.2009
12:34
[8]

Orrator [ Pretorianin ]

Ale marudzisz :)

Uważam, że cena jest w sam raz, jeśli ktoś potrzebuje slidnego sprzętu sprawdzonej firmy (patrz znaczek Sony :)

Sam już nie wiem, ale niestety taniej go nie sprzedam, nie ma takiej możliwości.
Miałem już kilku klientów, którzy się oferowali, oglądali, ale nikt na tyle zdecydowany, żeby kupić (nic nie wspominali o wysokiej cenie). To już będzie moja ostatnia aukcja, jak nie teraz to zostaje Sonka już na stałe, lub na jakiś czas jeszcze :)

02.04.2009
00:45
[9]

Orrator [ Pretorianin ]

A i jeszcze coś dodam apropo telefonu, istnieje możliwość wymiany na odtwarzacz mp3. Najlepiej Iriver T10.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.