GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ET [Rekrutacja] JD

01.04.2009
10:31
[1]

Bobe[X] [ Konsul ]

ET [Rekrutacja] JD

WITAM

Chciałbym zachęcić do zapisania się do klanu JD.
Dopiero zaczynamy ale mamy już stronkę, Serwer i skilla :)
Jesteśmy zgrani. Stawiamy na kooperację i strzelanie w banie :P
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to wbijać na

www.jkdv.yoyo.pl

Zgłoszenie najlepiej w języku angielskim choć również są polscy moderatorzy :)


Zapraszam :>)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.