Bobe[X] [ Konsul ]
ET [Rekrutacja] JD
WITAM
Chciałbym zachęcić do zapisania się do klanu JD.
Dopiero zaczynamy ale mamy już stronkę, Serwer i skilla :)
Jesteśmy zgrani. Stawiamy na kooperację i strzelanie w banie :P
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to wbijać na
www.jkdv.yoyo.pl
Zgłoszenie najlepiej w języku angielskim choć również są polscy moderatorzy :)
Zapraszam :>)