GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WTF?

01.04.2009
10:09
smile
[1]

DrEaM88 [ Centurion ]

WTF?

Co?!

01.04.2009
10:11
[2]

Mortan [ ]

wiesz jaki dzis jest dzien ?

01.04.2009
10:13
smile
[3]

DrEaM88 [ Centurion ]

o kurde no fakt
ale dałem się wkręcić XD
pewnie przez to ze dopiero wstałem
lol

01.04.2009
10:14
[4]

mikas(PL)!!!!! [ Człowiek z Gitarą ]

jaki błazen...........zal poprostu

01.04.2009
10:15
[5]

DrEaM88 [ Centurion ]

kto? błazen? mówisz o mnie?

01.04.2009
10:16
[6]

mikas(PL)!!!!! [ Człowiek z Gitarą ]

nie mowie o kolesiu ...tym gracajnie koles ma z 40 lat a jest bardziej infantylny nirz moja siostra

01.04.2009
10:17
[7]

DrEaM88 [ Centurion ]

no niestety tak czasem bywa.
są ludzie i parapety

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.