GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Komu żal Janka łapka do góry!

01.04.2009
09:43
smile
[1]

smalczyk [ Generaďż˝ ]

Komu żal Janka łapka do góry!



Tak na dobry początek dnia :)))

01.04.2009
09:47
[2]

kastore [ Troll Slayer ]

O Rokita napisał List Motywacyjny na wybory do PE z ramienia PiSu. Nie ma to jak włazić bez wazeliny.

01.04.2009
09:47
[3]

Belert [ Legend ]

to prima aprilis :)
chociaż nie to moze byc prawda ta kobieta jest niezwykła :)
Ręka w górze

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.