GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Thunderbird czy The bat do poczty ?

01.04.2009
09:20
[1]

obrydzien [ Konsul ]

Thunderbird czy The bat do poczty ?

czy moze jeszcze jakis inny? jakis prosty w obsłudze, przyjazny organizator poczty..

01.04.2009
09:22
[2]

Rod1 [ Generaďż˝ ]

Mozilla Thunderbird. Najlepszy klient poczty e-mail z jakim miałem do czynienia.

EDIT: Zmień kategorię na "komputery".

01.04.2009
09:54
[3]

Mr_Baggins [ Consigliere ]

Używam TB, ma dobry antyspam i jest wygodny. I darmowy. Nie pamiętam, jak The Bat! ale kiedyś był płatny. Chyba, że potrzebujesz synchronizacji z kalendarzem, wtedy tylko jakiś pakiet typu MS Outlook.

02.04.2009
08:43
[4]

obrydzien [ Konsul ]

up

02.04.2009
08:49
[5]

akhkharu [ Konsul ]

Poużywaj obu i zobacz który lepiej Ci "leży" ;-)

Ja używam Thunderbirda z kilkoma pluginami i mi wystarcza...

Jednym z kryteriów też może być cena ^_^:
Thunderbird - 0 pln
The Bat! - ~120 pln

02.04.2009
10:15
[6]

gromusek [ keep Your secrets ]

the bat mnie wkurzal strasznie :)

uzywam thunderbirda mobile, nie jest najgorzej miałem tylko problemy ze skonfigurowaniem wielu kont.

02.04.2009
11:14
[7]

Torn [ Legend ]

miałem tylko problemy ze skonfigurowaniem wielu kont.

Ja właśnie dlatego używam Bata. W sumie przyzwyczaiłem się do niego, choć nie jestem oporny i spróbowałem jakiś czas temu TB to jednak wolę Bata (TB ściągał mi np. duplikaty maili i nie mogłem tego obejść, a z Batem nie miałem nigdy żadnych problemów).

02.04.2009
13:23
[8]

gkowal [ Pretorianin ]

-> Torn
A właczyles w ustawienia konta kasowanie maili z serwera po sciagnieciu? To nie bedzie duplikatow. No chyba ze uzywasz wielu darmowych kont u jednego providera wtedy niestety reklamaowy spam bedzie sciagniety z kazdego konta.

02.04.2009
13:24
[9]

ddza [ WasabiHubert ]

Od dłuższego czasu używam TB i jestem bardzo zadowolony, mam na nim zapisane ok. 8 maili w tym 3 z gmaila i wszystko gra.

02.04.2009
13:29
[10]

migiel1212 [ Pretorianin ]

ja mam outlooka i jest dobrze .

02.04.2009
13:44
[11]

władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]

Ja używam Incredi Maila

02.04.2009
13:47
[12]

gnoll [ Without brain ]

Najlepszy jest Thunderbird - najlepiej z niektórymi pluginami. Polecam też jako uzupełnienie Firefoxa + plugin WebMail Notifier + konto Gmail.

02.04.2009
14:26
smile
[13]

Torn [ Legend ]

gkowal -- miałem to wyłączone bo wiadomości muszą pozostać na serwerze (konto firmowe na przykład). Bat nie ma z tym żadnego problemu. Nie trzeba żadnych pluginów, powiadamia mnie zawsze trzepotaniem skrzydeł, ma podręczny notatniko/dziennik. Perfect.

02.04.2009
14:33
[14]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Ja używam Opery.
Po prstu mam wszystko w jednym miejscu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.