GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

LUDZIE! Włączcie TV!

01.04.2009
02:08
[1]

davhend [ Ghost of Sparta ]

LUDZIE! Włączcie TV!

Włączajcie Tv, wybuchła wojna!! Na całym świecie w strategicznych miejscach zostały wysadzone rózne instytucje itd. Oskarżenie pada głównie na Rosję. Co Wam bd gadać włączajcie te TELEWIZORY!

P.S. Dobrze, że mamy tą tarczę!

01.04.2009
02:10
smile
[2]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Ja.... Włączajcie szybko TVN24!!

01.04.2009
02:11
[3]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Mam nadzieję, że mnie nie wezmą do wojska.

01.04.2009
02:11
[4]

jobdziak010 [ Centurion ]

Jaka wojna na jakim kanale? o co chodzi?
Pffff dobre dobre żaaarty... Heh.. a ja już miałem jechać po byłą dziewczynę i zabrać ją do siebie heh.. ale by była kicha haha

01.04.2009
02:18
[5]

rog1234 [ This is the ENDGAME! ]

A data wam coś mówi?

01.04.2009
02:21
smile
[6]

Sorcerer [ Konsul ]

dobre, dobre, ale to dużo lepsze ->

moment, to jeszcze lepsze:
Pffff dobre dobre żaaarty... Heh.. a ja już miałem jechać po byłą dziewczynę i zabrać ją do siebie heh.. ale by była kicha haha


LUDZIE! Włączcie TV! - Sorcerer
01.04.2009
02:38
smile
[7]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Mnie bardziej rozbawilo to: https://www.gry-online.pl/teaser.asp?PAGE=/S055_forum.asp&WHERE=ID=8886965$WID=8886953$N=1 :)

01.04.2009
03:05
smile
[8]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

[edit dla ubogich]
Chyba uwalony link dalem :P Powinno byc https://www.gry-online.pl/teaser.asp?PAGE=/S008.asp ;)
[/edit dla ubogich]

01.04.2009
06:02
smile
[9]

BuBaZ [ What's The Difference ]

-=BROGI23=- - WTF ?!

01.04.2009
06:13
smile
[10]

slavo_cc [ ]

mnie najbardziej rozwaliło ------->


LUDZIE! Włączcie TV! - slavo_cc
01.04.2009
06:23
smile
[11]

obrydzien [ Konsul ]

Brogi -> a dokladniej to --->


LUDZIE! Włączcie TV! - obrydzien
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.