GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie MMO ???

01.04.2009
01:03
smile
[1]

dziecko neostrady xP [ Milk Makes Electricity ]

Jakie MMO ???

j/w, szukam dobrego mmo, darmowego, i zeby mozna bylo pograc przez dluzszy czas
Na kompie sie nudze to postanowilem sprobowac przygody z tym gatunkiem, a co mi tam.Wiec jakies propozycje???(jestem zielony w temcie)

01.04.2009
01:10
smile
[2]

Cloud(pl) [ Ultimate Life Form ]

Ja grałem w Silkroad online, nie polecam... chyba że lubisz grać pomiędzy botami...

Grałem też w Cabal online - bardzo fajna pozycja, świetne rozwiązanie systemu walki z innymi graczami:) Warto spróbować bo mnie się naprawdę podoba:)

Poza tym to raczej ciężko o coś dobrego... Wszyscy czekają na Diablo3 i Aiona...

01.04.2009
01:12
[3]

Duże Pento Mamuta [ Pretorianin ]

Tibia rzondzi.

01.04.2009
01:15
smile
[4]

Wiewiórk [ Legend ]

Silkroad online - jeżeli nie przeszkadzają Ci boty, scamerzy, i polaczki_pl które marzą tylko o tym by doje...ć drugiemu, który np. nie chce tracić zdrowia podczas wbijania na serwer i używa programiku dzięku któremu nie wywala Cie z gry gdy nie wbijesz na serwer ;]

niestety taka prawda ..

01.04.2009
01:21
smile
[5]

optima [ Chor��y ]

polecam Project Torque

znakomita gra wyścigowa w której wchodzisz na coraz wyższe stopnie kariery

link

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.