GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co GOL przygotuje na 1 kwietnia?

01.04.2009
01:01
[1]

tosiek2142 [ Fixxxer ]

Co GOL przygotuje na 1 kwietnia?

W tamtym roku była gra którą tworzyli ^^ Pamiętacie?

01.04.2009
01:04
smile
[2]

dziecko neostrady xP [ Milk Makes Electricity ]

nie
ale mam nadzieje ze bedzie cos ciekawego w tym roku

01.04.2009
01:09
smile
[3]

Wiewiórk [ Legend ]

darmowe banany dla wszystkich ^^

oO to już dziś ^^
o i 100lvl Soula ^^

01.04.2009
01:25
smile
[4]

optima [ Chor��y ]

darmowe banany dla wszystkich ^^


chyba bany chciałeś napisać :)

01.04.2009
02:18
[5]

Brzoskwiniowy Książę [ Legionista ]

Attyla dostanie bana i zapisze się do SLD, Pan Kleks zetnie dredy, Mazio stanie się brunetem, Erton sprzeda konto Soulcatchera, Wonski przyzna się do karty członkowskiej Hitlerjugend, Loon zamówi kilka publikacji z klubu książki, Zgredek pójdzie do EMPiKu po dyskografię Radiohead, Grucha kupi sobie iPhone'a, Albz wytapetuje mieszkanie wzorkiem z logo X360, Paudyn zacznie kibicować Interowi, Taikun wróci, Orlando nie obejrzy filmiku na Jutubie, Ronn wyrzuci płytki Avril, Bereszka okaże się drugim kontem Kiowasa, Europe nagra drugą piosenkę w swej karierze, Wysiu zapomni hasła do konta a griz skręci obie kostki na kiblu, w którym wczesniej Azzie utopił toner do drukarki.

Na koniec wszyscy zadamy pytanie Adamowi.



01.04.2009
02:25
[6]

Brzoskwiniowy Książę [ Legionista ]

Edit dla ubogich:

Słabo w tym roku, aczkolwiek zgodzę się z seksownością okularnic
https://www.gry-online.pl/teaser.asp?PAGE=/S008.asp

01.04.2009
02:28
smile
[7]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

To co GOL urządził przeszło moje najśmielsze oczekiwania, gratulacje panowie, nadal nie mogę wstać z podłogi.


Co GOL przygotuje na 1 kwietnia? - Nazgrel
01.04.2009
02:29
smile
[8]

Sorcerer [ Konsul ]

01.04.2009
02:30
[9]

rog1234 [ This is the ENDGAME! ]

Ja... to... pierd... genialne :D

01.04.2009
02:36
smile
[10]

noname22 [ Wastelander ]

Hehehe dobre to. Pierwsza mysl jaka mnie naszla to to, ze ktos zhackowal GOLa. A zapomnialem ze juz Prima Aprilis :D Zart wymiata.

01.04.2009
02:40
smile
[11]

Sznapi [ Rashômon ]

:D

01.04.2009
02:43
[12]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

No i się zaczął ten beznadziejny dzień.

Teraz tylko czekać na wysyp kretyńskich wątków.

Ignorujcie mnie, po prostu nie trawię tego dnia.

01.04.2009
02:45
[13]

Brzoskwiniowy Książę [ Legionista ]

Bone-> Prawdziwy nonkonformista z ciebie.

Mogę cię dotknąć?

01.04.2009
02:45
smile
[14]

Solnica [ Prefekt ]

Wszyscy, którzy dopiszą się w tym watku przez najbliższą godzinę, dostaną bana NA ZAWSZE! ;)

spoiler start
albo i nie dostaną :D
spoiler stop

01.04.2009
02:52
smile
[15]

techi [ All Hail Lelouch! ]

Już widać pierwsze zmiany;)

Girls Online;)

01.04.2009
02:56
smile
[16]

Wiewiórk [ Legend ]

Mocne ^^

01.04.2009
03:06
smile
[17]

Ralion [ Deva ]

Genialne!!
Mam nadzieje, że dostajecie godziwą stawke za te nocne nadgodziny :)
Najciekawsze meskie imaginacje wymiatają :P

(przez chwile myslałem, że źle wpisałem adres strony, ale jakos znajoma sie wydawała..)


Co GOL przygotuje na 1 kwietnia? - Ralion
01.04.2009
03:07
[18]

skid [ ]

lepsze niz pudelek;)

01.04.2009
05:43
smile
[19]

slavo_cc [ ]

Girls Online buchecheche normalnie byłem w szoku i przeciarałem oczy, a po chwili eureka przeciez to 1 kwietnia :D dobra robota :)

01.04.2009
06:11
smile
[20]

Kub$ki [ Generaďż˝ ]

Heh dobry pomysł

01.04.2009
06:39
smile
[21]

piecupiecu [ Konsul ]

dobre te kobietki :D

ale miałem zdziwko :D

01.04.2009
06:45
[22]

delstar [ Generaďż˝ ]

Dla mnie nic specjalnego. Zawsze wchodze z linka od razu na forum a, ze czasami pojawia sie jakas strona "wymuszona" od razu kilkam drugi raz i przechodze na forum. Nawet nie zauwazylem o co chodzi i co to bylo

01.04.2009
06:58
[23]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

wersja z ktorej nie da sie wyjsc jakby ktos chcial dluzej postudiowac:D
https://www.gry-online.pl/teaser.asp

01.04.2009
07:08
smile
[24]

(pseudo)Gracz [ Alter EGO ]

Dotarłem do pracy
odpalam GOL (coś trzeba robić nie?)
a tu... BABY :)
ciekawy pomysł

01.04.2009
07:11
smile
[25]

kaj 5-10-15 [ Pretorianin ]

Myślałem , że coś źle wpisałem czy coo że mi się Girls-Online pojawiło dopiero po chwili (wstałem z podłogi) i zaczaiłem --Dziś 1 kwiecień. Zaraz się zaczną głupie żarty ehh :)
ed.Top 10 Anne Hathaway PS3 hehehehe

01.04.2009
07:13
[26]

Michael_999 [ Ezio Auditore de Firenze ]

Niezłe te babki ekstra pomysł :D

01.04.2009
07:17
smile
[27]

kruczer [ Legionista ]

Po prostu świetne

01.04.2009
07:17
smile
[28]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Muahahahahahhaa ..... rewelacja :)

01.04.2009
07:17
smile
[29]

Midalan [ Konsul ]

o kurde
szkoda tylko, że nie da się wejść na to

01.04.2009
07:18
smile
[30]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

Hehe

01.04.2009
07:19
smile
[31]

sinbad78 [ Calm like a bomb ]

Funny :)

01.04.2009
07:20
smile
[32]

DarthRadeX [ Zagłębie Lubin ]

Świetne xD

01.04.2009
07:27
smile
[33]

Serek55 [ Sercio Polski ]

Heh, spore zdziwienie jak wszedłem na GOL-a.
Bardzo sympatyczne i fajne. :D

01.04.2009
07:31
smile
[34]

DARKI [ Lodzermensch ]

10/10 za udany kawał, przez kilka pierwszy chwil myślałem, że jakiś nowy dział o kobietach został otwarty :D

01.04.2009
07:31
[35]

Iskandiar [ Dragonforce ]

Mam nadzieję że to jeszcze nie koniec pirma aprilisowych żartów
spodziewałem się czegoś ambitniejszego...
to portal o grach więc trzeba zrobić jakiś chamski dowcip związany z grami...

w zeszłym roku było 10/10 dzisiaj dam tylko 4

01.04.2009
07:33
smile
[36]

Max_101 [ Mów mi Max ]

spoiler start
Co było w zeszłym roku bo nie kojarzę :P
spoiler stop

01.04.2009
07:34
smile
[37]

Selman [ Wings for Marie ]

Girls Online

w sumie mogło by tak zostać ;)

01.04.2009
07:37
smile
[38]

Wyrok [ Centurion ]

No ładnie! :D niezły pomysł z tą szatką graficzną ale jak zobaczyłem konkurs "zostań macho" to myślałem, że sie przewróce ze śmiechu. Świetnie poprawiliście mi humor z samego rana!

01.04.2009
07:38
smile
[39]

Damian1539 [ Senator ]

Jak zobaczylem ta strone poraz pierwszy (Girs-Online) to nie wiedzialem co mam kliknac .

01.04.2009
07:40
[40]

Zultab [ Konsul ]

Play With Me! 04/2009
Click On Me! 04/2009
XXX Extreme 140
GIRL-ACTION 04/2009

;D

01.04.2009
07:41
smile
[41]

fu-gee-la [ WOLF Regrav. ]

trochę jeszcze niewyspany co prawda, ale przyzwyczajony do wszelkiego rodzaju reklam w internecie często zastępujących nawet stronę właściwą aż do naciśnięcia "przejdź do..." lub krzyżyka, pomyślałem po prostu że poczekam aż ta z polotem wykonana reklama GIRLS OnLine sama zniknie

01.04.2009
07:44
[42]

PrzemaSek44 [ Nie weszłes! ]

hahaha dobre:D "Koyima na GE2009 - Spodziewajcie sie skąpych strojów bikini" ;D:D

01.04.2009
07:50
smile
[43]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

Cholera nabralem sie...
Konkurs wymiata

01.04.2009
07:52
smile
[44]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Pierwszy łyk herbaty, Opera, gryonline.pl, zaplułem klawiaturę :)

01.04.2009
07:54
smile
[45]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Podobnie jak [44], tylko z kawą

Na plemionach wprowadzili podatek

01.04.2009
07:55
smile
[46]

Windows XP 16 [ Surgeon ]

Brawo Panowie :D Padłem :D

01.04.2009
07:56
[47]

EnX [ Konsul ]

Pomysł przedni, tylko szkoda że wszystko w co się kliknie przenosi na forum. A pierwsze wrażenie jak zobaczyłem Girls-Online to myślałem że pomyliłem strony z "pudelkiem" :) chociaż ani razu tam nie byłem.

01.04.2009
08:02
smile
[48]

jasonxxx [ Szeryf ]

Zaraz się zdzwimy, jak naprawdę wszyscy co się dopisali dostaną bana :D

01.04.2009
08:04
smile
[49]

kluha666 [ Senator ]

Kurcze weszłem, na gola patrze a tu jakieś babki w bikini :) Myślałem chwile że to na serio ale odświeżyłem i spokój xD

01.04.2009
08:12
smile
[50]

Matteo Lacca Capelli [ Konsul ]

Dobre! xD

01.04.2009
08:18
[51]

jetix200 [ Człowiek ]

Nabrałem się już 2 razy na GOLu.;P

01.04.2009
08:20
smile
[52]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

weszłem

A pomysł GOLa świetny.

01.04.2009
08:24
[53]

...Cannibal... [ Konsul ]

zaskoczyli mnie:P

01.04.2009
08:25
smile
[54]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]

Dobry żart :D Aż się zdziwiłem o co chodzi :P

01.04.2009
08:32
smile
[55]

polish_farmer [ Konsul ]

Przez chwilę myslałem że to prawda:) Na początku myslałem że pomyliłem strony:P Gratuluję GOL

01.04.2009
08:32
[56]

m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]

Jaka zwała :) Gratuluje pomysłu i... w ogóle mnie rozwaliliście na łopatki! :D

01.04.2009
08:32
smile
[57]

paściak [ carpe diem ]

Dobre :) Ale to tez "Albz wytapetuje mieszkanie wzorkiem z logo X360" loooooool :)

01.04.2009
08:32
smile
[58]

Ski_drow [ Konsul ]

Jak wszedlem i zobaczylem ten syf to pomyslalem co to kur.. jest :D

01.04.2009
08:33
smile
[59]

Laios [ Lajon ]

Grand podryw na auto V

01.04.2009
08:34
[60]

Marecki_KG [ Centurion ]

tylko szkoda, że nie można wejsc :D, bez kitu :D

01.04.2009
08:35
smile
[61]

WreXX [ Gracz ]

No niezły żart ze strony GOLa

01.04.2009
08:42
smile
[62]

wielebny_666 [ Generaďż˝ ]

obrazek powitalny mnie rozwalil, gratulacje dla pomyslodawcy :)
za ten zarcik 6+ :)

01.04.2009
08:43
smile
[63]

mackof [ Prypiat ]

01.04.2009
08:45
smile
[64]

FunMen [ FunMan forever ]

Geniusz!

01.04.2009
08:46
smile
[65]

dziecko neostrady xP [ Milk Makes Electricity ]

hehehe, sie zdziwilem jak wszedlem

01.04.2009
08:48
smile
[66]

Loiosh [ Senator ]

Swietny pomysl, tylko dlaczego zaden z artykulow nie dziala:(

01.04.2009
08:48
smile
[67]

_agEnt_ [ Tajniak ]

Wreszcie! Jakieś sensowne zmiany na GOL'u :D

01.04.2009
08:52
smile
[68]

_zielak_ [ Thief ]

01.04.2009
08:55
smile
[69]

buszmen33 [ Pretorianin ]

Świetne!!!!!!!!!Seryjnie sie nabrałem xD oby tak dalej

01.04.2009
08:56
smile
[70]

PawelBJ [ Pretorianin ]

Mocne xD

01.04.2009
08:58
smile
[71]

Kherlon [ Lazy Hero ]

Myślałem, że strony pomyliłem.
Jak gola zobaczyłem.

01.04.2009
09:01
[72]

pompaziom [ Konsul ]

Myślałem że wszedłem na pudelka !

01.04.2009
09:03
[73]

peterkarel [ Pool Shark ]

Jessica Alba - śnię o chłopcu z bajki który lubi gry

niach niach niach niach :D

01.04.2009
09:05
[74]

Morbus [ TIR DRIVER ]

buuu a czego to nie bylo Redtube ?:> ;) te panie graja czesciej niz te z GO ;)

01.04.2009
09:17
smile
[75]

muhabor [ Konsul ]

konkurs zostań macho miesiąca +5 razy
leżę i kwiczę

01.04.2009
09:18
[76]

Andrei [ killah beez ]

Hehe. Dobre. W pierwszej chwili pomyslałem - co jest ku... ? Zhakowana strona czy jak? :-)

01.04.2009
09:25
[77]

nutkaaa [ Panna B. ]

Zwątpiłam w pierwszej chwili :P

01.04.2009
09:27
[78]

Rod1 [ Generaďż˝ ]

Hm, przez pierwsze sekundy - zaskoczenie. Potem gdy zobaczyłem "Girls OnLine" i podkategorie to się skapnąłem. :)

01.04.2009
09:43
[79]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Szkoda tylko, że do artykulów nie można wejść :P

01.04.2009
09:43
smile
[80]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

To było chamskie.

01.04.2009
09:44
smile
[81]

Wybor [ ]

Gratuluje pomysłu!
W pierwszej chwili zwątpiłem gdzie jestem :D

01.04.2009
09:55
smile
[82]

M'q [ Schattenjäger ]

Tez bylem zaskoczony w pierwszej chwili :)

01.04.2009
10:15
[83]

PrEd4ToR [ ››LifeWire‹‹ ]

Grand Podryw na Auto 5
hahahahahahahah ":›››››››››››››

ogolnie pomysl dobry

01.04.2009
10:16
smile
[84]

Fett [ Avatar ]

gratulacje

konkurs +5 razy

01.04.2009
10:19
smile
[85]

muczaczos94 [ Pretorianin ]

no no no.... dobre to było;p

01.04.2009
10:21
smile
[86]

Mutant z Krainy OZ [ Farben ]

o w mordę

01.04.2009
10:22
smile
[87]

rogalinho [ Illmatic ]

Świetne. Nabrałem się...

Już myślałem że to ten dzisiejszy wirus.

01.04.2009
10:25
[88]

grish_em_all [ Legend ]

Włączam komputer, od razu otwieram stronę forum i widzę w pasku adresu www.gry-online.pl/teaser(...) i już wiem że jakiś okolicznościowy żarcik GOL przygotował. Ale to co zobaczyłem po załadowaniu strony przeszło moje najśmielsze oczekiwania :D A już baner nawigacyjny na górze ekranu sprawił że nie mogę teraz wstać: wspaniałe, najpiękniejsze, ładne, miłe etc. :D

Gratuluję pomysłu, widać że redakcji ani wyobraźni ani poczucia humoru nie brakuje, brawo i tak trzymać :)

01.04.2009
10:29
[89]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]


"Świetne. Nabrałem się...

Już myślałem że to ten dzisiejszy wirus."

o ku*wa ja tez ale dobre :D

01.04.2009
10:38
smile
[90]

Salado. [ Generaďż˝ ]

O kurde! Dobre!

Panowie z GOLA!
Naprawdę załóżcie taki serwis, podwoi wam zyski!
Mówię serio, pomyślcie o tym.

01.04.2009
10:47
smile
[91]

Liczyrzepa [ Generaďż˝ ]

haha kapitalne!!!

01.04.2009
10:48
smile
[92]

j-bobo [ Konsul ]

Ale lol, kto wygra na maczo miesiaca? :D

01.04.2009
10:48
smile
[93]

zbanan [ Centurion ]

10/10 dla GOL.

Klikam w konkurs maczo miesiąca, ale nie mogę wejść, proszę mnie zapisać. Przy stansonie i tak nie wygram, ale miło mi będzie na liście z jego nazwiskiem obok.

01.04.2009
10:56
smile
[94]

DVDdawDVD [ Wszedłem ]

Jakoś nie mogę na nic klikną, bo włącza się gryonline, a ja chce GIRLS online :P

01.04.2009
10:56
smile
[95]

Power [ Sergeant Major ]

A gdzie są nowe kategorie na forum które przypadkiem pojawiły się ostatnio... ? :)

01.04.2009
11:02
smile
[96]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Świetne!

01.04.2009
11:06
smile
[97]

pre13 [ Generaďż˝ ]

brawo dla GOLa

01.04.2009
11:10
smile
[98]

Neo12 [ Prince of Persia ]

GIRLS Online - genialne! Macie świetne poczucie humoru panowie :-) Dawno się tak nie uśmiałem.

01.04.2009
11:10
smile
[99]

qudlaty [ Wastelander ]

"Zostan prawdziwym macho"
muahaha roflmao :D

01.04.2009
11:17
[100]

Leilong [ STARSCREAM ]

Zajebiście Wam się udało, jestem pod wrażeniem, na początku nie wiedziałem o co w ogóle chodzi ;)

11/10 po prostu ;)

01.04.2009
11:22
smile
[101]

endrju771 [ Slim Shady ]

Też się nie zjarzyłem co jest. Żeście dowalili w tym roku.

01.04.2009
11:33
smile
[102]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Nie no, tego to się nie spodziewałem. Ja chcę taką stronę główną przez cały rok;D

01.04.2009
11:39
smile
[103]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Panowie, autentycznie rozłożyliście mnie na łopatki! Świetna ronota :D.
Zaglądam na stronę... "WTF??!!?". I nagle w śmiech ;D.

01.04.2009
11:52
smile
[104]

Qverty [ Generaďż˝ ]

Ale bloka złapałem. Wchodzę na GOLa a tu Girls-online O.o WTF? Dopiero po chwili mi się przypomniało że dzisiaj pierwszy jest xD

01.04.2009
12:06
smile
[105]

Dym14 [ C L I N I C ]

LOL padłem 2 razy. Raz po włączeniu a drugi po przeczytaniu :D

01.04.2009
13:16
smile
[106]

malyb89 [ 281-330-8004 ]

GOL jednak wygrywa... :D

World of Girlscraft - nowy dodatek, Nocne Życie

wszystkie dziewczyny MID L XL XXL XXXL inne


JPEGI

kuwa, leże...

01.04.2009
13:20
[107]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

01.04.2009
13:21
smile
[108]

Patryx0 [ Konsul ]

Hahaha dobre :D

01.04.2009
13:23
[109]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

01.04.2009
14:15
smile
[110]

PitbullHans [ Legend ]

01.04.2009
14:27
smile
[111]

Vismerhill [ Nekroskop ]

Pfff, ze 30 nowych kart otworzyłem, i wszystkie skierowały mnie na forum;((

01.04.2009
14:35
[112]

RaZoR_247 [ Trigen ]

Mocne xD

Moja pierwsza myśl gdy wszedłem na GOLa to: Co to ku*wa jest?? Hehe

01.04.2009
14:36
smile
[113]

_rurzowy_mihał_piruk [ Chor��y ]

o kurwa

01.04.2009
14:47
smile
[114]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Kurcze, hakiery zaatakowaly moj ulubiony serwis. Kliknalem cos i wczytalo mi sie jakies forum, czemu nie dziala mi Girls-online? Ja chce tamta stronke a nie jakies nikomu nieznane forum, ktore podpielo sie pod tamten adres.

spoiler start

takiego czegos sie nie spodziewalem, macie u mnie piwo ;)

spoiler stop

01.04.2009
15:06
smile
[115]

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]

Super wam to wyszło :)

01.04.2009
15:11
[116]

General E'qunix [ Arena Master ]

To ta gra to był żart? A ja tyle czekałem!

01.04.2009
15:13
smile
[117]

RaZoR_247 [ Trigen ]

To też jest żart ?? xD ----------------------------------->
Czy jakaś pomyłka ?


Co GOL przygotuje na 1 kwietnia? - RaZoR_247
01.04.2009
15:18
smile
[118]

czekers [ Let there be Nite ]

Leżę i wstać nie mogę...

Respekt! Czegoś takiego się nie spodziewałem!

01.04.2009
15:28
[119]

123456789max [ Wujek MAX ]

Padłem!!!!!!!10+/10

01.04.2009
22:04
smile
[120]

Specter221 [ Junior ]

wchodze, patrze na pierwszego newsa i mysle "o pelnie jakas relacja ze jakiejs imprezy na hawajach", patrze dalej: "o, wiecej jest takich newsow", przewijam strone, WTF?!?!?!?!

prima aprilis ;)

01.04.2009
22:05
[121]

Damian1539 [ Senator ]

Koniec zartow . Czekamy kolejny rok.

02.04.2009
07:27
[122]

Jamkonorek [ Jandulka ]

hahah ;D

Strona xfire :)


Co GOL przygotuje na 1 kwietnia? - Jamkonorek
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.