tosiek2142 [ Fixxxer ]
Co GOL przygotuje na 1 kwietnia?
W tamtym roku była gra którą tworzyli ^^ Pamiętacie?

dziecko neostrady xP [ Milk Makes Electricity ]
nie
ale mam nadzieje ze bedzie cos ciekawego w tym roku

Wiewiórk [ Legend ]
darmowe banany dla wszystkich ^^
oO to już dziś ^^
o i 100lvl Soula ^^

optima [ Chor��y ]
darmowe banany dla wszystkich ^^
chyba bany chciałeś napisać :)
Brzoskwiniowy Książę [ Legionista ]
Attyla dostanie bana i zapisze się do SLD, Pan Kleks zetnie dredy, Mazio stanie się brunetem, Erton sprzeda konto Soulcatchera, Wonski przyzna się do karty członkowskiej Hitlerjugend, Loon zamówi kilka publikacji z klubu książki, Zgredek pójdzie do EMPiKu po dyskografię Radiohead, Grucha kupi sobie iPhone'a, Albz wytapetuje mieszkanie wzorkiem z logo X360, Paudyn zacznie kibicować Interowi, Taikun wróci, Orlando nie obejrzy filmiku na Jutubie, Ronn wyrzuci płytki Avril, Bereszka okaże się drugim kontem Kiowasa, Europe nagra drugą piosenkę w swej karierze, Wysiu zapomni hasła do konta a griz skręci obie kostki na kiblu, w którym wczesniej Azzie utopił toner do drukarki.
Na koniec wszyscy zadamy pytanie Adamowi.
Brzoskwiniowy Książę [ Legionista ]
Edit dla ubogich:
Słabo w tym roku, aczkolwiek zgodzę się z seksownością okularnic
https://www.gry-online.pl/teaser.asp?PAGE=/S008.asp

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]
To co GOL urządził przeszło moje najśmielsze oczekiwania, gratulacje panowie, nadal nie mogę wstać z podłogi.

Sorcerer [ Konsul ]
rog1234 [ This is the ENDGAME! ]
Ja... to... pierd... genialne :D

noname22 [ Wastelander ]
Hehehe dobre to. Pierwsza mysl jaka mnie naszla to to, ze ktos zhackowal GOLa. A zapomnialem ze juz Prima Aprilis :D Zart wymiata.

Sznapi [ Rashômon ]
:D
bone_man [ Omikron Persei 8 ]
No i się zaczął ten beznadziejny dzień.
Teraz tylko czekać na wysyp kretyńskich wątków.
Ignorujcie mnie, po prostu nie trawię tego dnia.
Brzoskwiniowy Książę [ Legionista ]
Bone-> Prawdziwy nonkonformista z ciebie.
Mogę cię dotknąć?

Solnica [ Prefekt ]
Wszyscy, którzy dopiszą się w tym watku przez najbliższą godzinę, dostaną bana NA ZAWSZE! ;)

techi [ All Hail Lelouch! ]
Już widać pierwsze zmiany;)
Girls Online;)

Wiewiórk [ Legend ]
Mocne ^^

Ralion [ Deva ]
Genialne!!
Mam nadzieje, że dostajecie godziwą stawke za te nocne nadgodziny :)
Najciekawsze meskie imaginacje wymiatają :P
(przez chwile myslałem, że źle wpisałem adres strony, ale jakos znajoma sie wydawała..)
skid [ ]
lepsze niz pudelek;)

slavo_cc [ ]
Girls Online buchecheche normalnie byłem w szoku i przeciarałem oczy, a po chwili eureka przeciez to 1 kwietnia :D dobra robota :)

Kub$ki [ Generaďż˝ ]
Heh dobry pomysł

piecupiecu [ Konsul ]
dobre te kobietki :D
ale miałem zdziwko :D
delstar [ Generaďż˝ ]
Dla mnie nic specjalnego. Zawsze wchodze z linka od razu na forum a, ze czasami pojawia sie jakas strona "wymuszona" od razu kilkam drugi raz i przechodze na forum. Nawet nie zauwazylem o co chodzi i co to bylo
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
wersja z ktorej nie da sie wyjsc jakby ktos chcial dluzej postudiowac:D
https://www.gry-online.pl/teaser.asp

(pseudo)Gracz [ Alter EGO ]
Dotarłem do pracy
odpalam GOL (coś trzeba robić nie?)
a tu... BABY :)
ciekawy pomysł

kaj 5-10-15 [ Pretorianin ]
Myślałem , że coś źle wpisałem czy coo że mi się Girls-Online pojawiło dopiero po chwili (wstałem z podłogi) i zaczaiłem --Dziś 1 kwiecień. Zaraz się zaczną głupie żarty ehh :)
ed.Top 10 Anne Hathaway PS3 hehehehe
Michael_999 [ Ezio Auditore de Firenze ]
Niezłe te babki ekstra pomysł :D

kruczer [ Legionista ]
Po prostu świetne

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
Muahahahahahhaa ..... rewelacja :)

Midalan [ Konsul ]
o kurde
szkoda tylko, że nie da się wejść na to

Garret Rendellson [ Szlachcic ]
Hehe

sinbad78 [ Calm like a bomb ]
Funny :)

DarthRadeX [ Zagłębie Lubin ]
Świetne xD

Serek55 [ Sercio Polski ]
Heh, spore zdziwienie jak wszedłem na GOL-a.
Bardzo sympatyczne i fajne. :D

DARKI [ Lodzermensch ]
10/10 za udany kawał, przez kilka pierwszy chwil myślałem, że jakiś nowy dział o kobietach został otwarty :D
Iskandiar [ Dragonforce ]
Mam nadzieję że to jeszcze nie koniec pirma aprilisowych żartów
spodziewałem się czegoś ambitniejszego...
to portal o grach więc trzeba zrobić jakiś chamski dowcip związany z grami...
w zeszłym roku było 10/10 dzisiaj dam tylko 4

Max_101 [ Mów mi Max ]

Selman [ Wings for Marie ]
Girls Online
w sumie mogło by tak zostać ;)

Wyrok [ Centurion ]
No ładnie! :D niezły pomysł z tą szatką graficzną ale jak zobaczyłem konkurs "zostań macho" to myślałem, że sie przewróce ze śmiechu. Świetnie poprawiliście mi humor z samego rana!

Damian1539 [ Senator ]
Jak zobaczylem ta strone poraz pierwszy (Girs-Online) to nie wiedzialem co mam kliknac .
Zultab [ Konsul ]
Play With Me! 04/2009
Click On Me! 04/2009
XXX Extreme 140
GIRL-ACTION 04/2009
;D

fu-gee-la [ WOLF Regrav. ]
trochę jeszcze niewyspany co prawda, ale przyzwyczajony do wszelkiego rodzaju reklam w internecie często zastępujących nawet stronę właściwą aż do naciśnięcia "przejdź do..." lub krzyżyka, pomyślałem po prostu że poczekam aż ta z polotem wykonana reklama GIRLS OnLine sama zniknie
PrzemaSek44 [ Nie weszłes! ]
hahaha dobre:D "Koyima na GE2009 - Spodziewajcie sie skąpych strojów bikini" ;D:D

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]
Cholera nabralem sie...
Konkurs wymiata

legrooch [ MPO Squad Member ]
Pierwszy łyk herbaty, Opera, gryonline.pl, zaplułem klawiaturę :)

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Podobnie jak [44], tylko z kawą
Na plemionach wprowadzili podatek

Windows XP 16 [ Surgeon ]
Brawo Panowie :D Padłem :D
EnX [ Konsul ]
Pomysł przedni, tylko szkoda że wszystko w co się kliknie przenosi na forum. A pierwsze wrażenie jak zobaczyłem Girls-Online to myślałem że pomyliłem strony z "pudelkiem" :) chociaż ani razu tam nie byłem.

jasonxxx [ Szeryf ]
Zaraz się zdzwimy, jak naprawdę wszyscy co się dopisali dostaną bana :D

kluha666 [ Senator ]
Kurcze weszłem, na gola patrze a tu jakieś babki w bikini :) Myślałem chwile że to na serio ale odświeżyłem i spokój xD

Matteo Lacca Capelli [ Konsul ]
Dobre! xD
jetix200 [ Człowiek ]
Nabrałem się już 2 razy na GOLu.;P

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]
weszłem
A pomysł GOLa świetny.
...Cannibal... [ Konsul ]
zaskoczyli mnie:P

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]
Dobry żart :D Aż się zdziwiłem o co chodzi :P

polish_farmer [ Konsul ]
Przez chwilę myslałem że to prawda:) Na początku myslałem że pomyliłem strony:P Gratuluję GOL
m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]
Jaka zwała :) Gratuluje pomysłu i... w ogóle mnie rozwaliliście na łopatki! :D

paściak [ carpe diem ]
Dobre :) Ale to tez "Albz wytapetuje mieszkanie wzorkiem z logo X360" loooooool :)

Ski_drow [ Konsul ]
Jak wszedlem i zobaczylem ten syf to pomyslalem co to kur.. jest :D

Laios [ Lajon ]
Grand podryw na auto V
Marecki_KG [ Centurion ]
tylko szkoda, że nie można wejsc :D, bez kitu :D

WreXX [ Gracz ]
No niezły żart ze strony GOLa

wielebny_666 [ Generaďż˝ ]
obrazek powitalny mnie rozwalil, gratulacje dla pomyslodawcy :)
za ten zarcik 6+ :)

mackof [ Prypiat ]

FunMen [ FunMan forever ]
Geniusz!

dziecko neostrady xP [ Milk Makes Electricity ]
hehehe, sie zdziwilem jak wszedlem

Loiosh [ Senator ]
Swietny pomysl, tylko dlaczego zaden z artykulow nie dziala:(

_agEnt_ [ Tajniak ]
Wreszcie! Jakieś sensowne zmiany na GOL'u :D

_zielak_ [ Thief ]

buszmen33 [ Pretorianin ]
Świetne!!!!!!!!!Seryjnie sie nabrałem xD oby tak dalej

PawelBJ [ Pretorianin ]
Mocne xD

Kherlon [ Lazy Hero ]
Myślałem, że strony pomyliłem.
Jak gola zobaczyłem.
pompaziom [ Konsul ]
Myślałem że wszedłem na pudelka !
peterkarel [ Pool Shark ]
Jessica Alba - śnię o chłopcu z bajki który lubi gry
niach niach niach niach :D
Morbus [ TIR DRIVER ]
buuu a czego to nie bylo Redtube ?:> ;) te panie graja czesciej niz te z GO ;)

muhabor [ Konsul ]
konkurs zostań macho miesiąca +5 razy
leżę i kwiczę
Andrei [ killah beez ]
Hehe. Dobre. W pierwszej chwili pomyslałem - co jest ku... ? Zhakowana strona czy jak? :-)
nutkaaa [ Panna B. ]
Zwątpiłam w pierwszej chwili :P
Rod1 [ Generaďż˝ ]
Hm, przez pierwsze sekundy - zaskoczenie. Potem gdy zobaczyłem "Girls OnLine" i podkategorie to się skapnąłem. :)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Szkoda tylko, że do artykulów nie można wejść :P

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
To było chamskie.

Wybor [ ]
Gratuluje pomysłu!
W pierwszej chwili zwątpiłem gdzie jestem :D

M'q [ Schattenjäger ]
Tez bylem zaskoczony w pierwszej chwili :)
PrEd4ToR [ ››LifeWire‹‹ ]
Grand Podryw na Auto 5
hahahahahahahah ":›››››››››››››
ogolnie pomysl dobry

Fett [ Avatar ]
gratulacje
konkurs +5 razy

muczaczos94 [ Pretorianin ]
no no no.... dobre to było;p

Mutant z Krainy OZ [ Farben ]
o w mordę

rogalinho [ Illmatic ]
Świetne. Nabrałem się...
Już myślałem że to ten dzisiejszy wirus.
grish_em_all [ Legend ]
Włączam komputer, od razu otwieram stronę forum i widzę w pasku adresu www.gry-online.pl/teaser(...) i już wiem że jakiś okolicznościowy żarcik GOL przygotował. Ale to co zobaczyłem po załadowaniu strony przeszło moje najśmielsze oczekiwania :D A już baner nawigacyjny na górze ekranu sprawił że nie mogę teraz wstać: wspaniałe, najpiękniejsze, ładne, miłe etc. :D
Gratuluję pomysłu, widać że redakcji ani wyobraźni ani poczucia humoru nie brakuje, brawo i tak trzymać :)
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
"Świetne. Nabrałem się...
Już myślałem że to ten dzisiejszy wirus."
o ku*wa ja tez ale dobre :D

Salado. [ Generaďż˝ ]
O kurde! Dobre!
Panowie z GOLA!
Naprawdę załóżcie taki serwis, podwoi wam zyski!
Mówię serio, pomyślcie o tym.

Liczyrzepa [ Generaďż˝ ]
haha kapitalne!!!

j-bobo [ Konsul ]
Ale lol, kto wygra na maczo miesiaca? :D

zbanan [ Centurion ]
10/10 dla GOL.
Klikam w konkurs maczo miesiąca, ale nie mogę wejść, proszę mnie zapisać. Przy stansonie i tak nie wygram, ale miło mi będzie na liście z jego nazwiskiem obok.

DVDdawDVD [ Wszedłem ]
Jakoś nie mogę na nic klikną, bo włącza się gryonline, a ja chce GIRLS online :P

Power [ Sergeant Major ]
A gdzie są nowe kategorie na forum które przypadkiem pojawiły się ostatnio... ? :)

Api15 [ dziwny człowiek... ]
Świetne!

pre13 [ Generaďż˝ ]
brawo dla GOLa

Neo12 [ Prince of Persia ]
GIRLS Online - genialne! Macie świetne poczucie humoru panowie :-) Dawno się tak nie uśmiałem.

qudlaty [ Wastelander ]
"Zostan prawdziwym macho"
muahaha roflmao :D
Leilong [ STARSCREAM ]
Zajebiście Wam się udało, jestem pod wrażeniem, na początku nie wiedziałem o co w ogóle chodzi ;)
11/10 po prostu ;)

endrju771 [ Slim Shady ]
Też się nie zjarzyłem co jest. Żeście dowalili w tym roku.

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Nie no, tego to się nie spodziewałem. Ja chcę taką stronę główną przez cały rok;D

Glob3r [ Tots units fem força ]
Panowie, autentycznie rozłożyliście mnie na łopatki! Świetna ronota :D.
Zaglądam na stronę... "WTF??!!?". I nagle w śmiech ;D.

Qverty [ Generaďż˝ ]
Ale bloka złapałem. Wchodzę na GOLa a tu Girls-online O.o WTF? Dopiero po chwili mi się przypomniało że dzisiaj pierwszy jest xD

Dym14 [ C L I N I C ]
LOL padłem 2 razy. Raz po włączeniu a drugi po przeczytaniu :D

malyb89 [ 281-330-8004 ]
GOL jednak wygrywa... :D
World of Girlscraft - nowy dodatek, Nocne Życie
wszystkie dziewczyny MID L XL XXL XXXL inne
JPEGI
kuwa, leże...
bogi1 [ Doctor's Advocate ]

Patryx0 [ Konsul ]
Hahaha dobre :D
bogi1 [ Doctor's Advocate ]

PitbullHans [ Legend ]

Vismerhill [ Nekroskop ]
Pfff, ze 30 nowych kart otworzyłem, i wszystkie skierowały mnie na forum;((
RaZoR_247 [ Trigen ]
Mocne xD
Moja pierwsza myśl gdy wszedłem na GOLa to: Co to ku*wa jest?? Hehe

_rurzowy_mihał_piruk [ Chor��y ]
o kurwa

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Kurcze, hakiery zaatakowaly moj ulubiony serwis. Kliknalem cos i wczytalo mi sie jakies forum, czemu nie dziala mi Girls-online? Ja chce tamta stronke a nie jakies nikomu nieznane forum, ktore podpielo sie pod tamten adres.

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]
Super wam to wyszło :)
General E'qunix [ Arena Master ]
To ta gra to był żart? A ja tyle czekałem!

RaZoR_247 [ Trigen ]
To też jest żart ?? xD ----------------------------------->
Czy jakaś pomyłka ?

czekers [ Let there be Nite ]
Leżę i wstać nie mogę...
Respekt! Czegoś takiego się nie spodziewałem!
123456789max [ Wujek MAX ]
Padłem!!!!!!!10+/10

Specter221 [ Junior ]
wchodze, patrze na pierwszego newsa i mysle "o pelnie jakas relacja ze jakiejs imprezy na hawajach", patrze dalej: "o, wiecej jest takich newsow", przewijam strone, WTF?!?!?!?!
prima aprilis ;)
Damian1539 [ Senator ]
Koniec zartow . Czekamy kolejny rok.