tosiek2142 [ Fixxxer ]
BF Heroes - żal
Gram w betę od kilku miesięcy.
Miałem 14 level, teraz zrobili update do wersji 1.0 a tam niespodzianka. Usnęli wszystkim postacie, trzeba nabijać od nowa. I już trzeba płacić za BF points. Punkty, za które kupimy ciuchy, bronie itp. Koszt? za 2800 punktów płaci się 18 funtów (x5 = 90zł) 2800 ledwo wystarczą na jakieś lepsze ciuchy. To nie wszytko. Wszytko nowe ubrania lub bronie które się zakupie są aktywne tylko przez miesiąc. Potem trzeba kupować nowe.
teraz już wiemy dlaczego gra będzie darmowa.

polish_farmer [ Konsul ]
Normalka. Tego się spodziewałem po EA. Nie twierdzę że powinni robić wszystko za darmo, ale jak podpisują się pod tekstem że gra będzie darmowa - to niech rzeczywiście będzie.
sebekg [ Senator ]
heheh coz, mozliwe dlatego ze moze w koncu dadza ja do publicznej grywali a nie tylko dla nie licznych.
QrKo_ [ ]
polish_farmer - Jezeli kreci Cie kupowanie ciuchow w grze w ktorej chodzi o strzelanie, to coz, masz pecha i tyle. Reszta ludzi bedzie sobie spokojnie strzelac do innych... za darmo.
TURIN9 [ Generaďż˝ ]
tzn. co ciuchy maja tylko wplyw na wyglad?

Duże Pento Mamuta [ Pretorianin ]
ciuchy tylko na wygląd, ale nowe bronie pewnie na super-skill'a
rog1234 [ This is the ENDGAME! ]
Nie lubię takich zagrywek - nawet darmowych. Jeżeli cokolwiek ma różnić (poza umiejętnościami i oczywistymi rzeczami takimi jak klasa itd. - chodzi bardziej o rzeczy które trzeba zdobyć/kupić) jednego gracza od drugiego w online'owych shooterach to ja dziękuję (jak mnie wkurzają odblokowywane bronie w TF2 - latam i tu nagle dostaję piłką... fajnie że ja tak nie mogę...)...

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
Tosiek poszukaj (i wszyscy zainteresowani tez) na GOLu materialu filmowego pokazujacego wywiad z Benem Cousinsem ;)
Nie wiem jak to jest/bedzie (w nastepnej fazie) beta, ale w pelnej wersji nie bedzie czegos takiego jak lepsze bronie za 'real money' ;) Bedzie mozna kupic ubrania, jakies smieszne rzeczy i zwiekszyc xp rate (czasowo) w grze za kapuche :)
:)
jetix200 [ Człowiek ]
EA straci wielu graczy! Rok temu w CDA pisało, że gra będzie się utrzymywać za pomocą reklam.-,- Nie pisali, że coś jeszcze...
Selman [ Wings for Marie ]
pograłem w betę i mi się nie podoba.. gre cenił bym na 6/10 nie więcej.
igloopol [ Konsul ]
lol przecież za real kase można kupic tylko ciuchy i to nie wszystkie bo jak masz wyszy poziom to już możesz kupowac za zwykłą kase w grze i nie będzie żadnych broni za real money ani rzeczy które wpłwały by na rozgrywke a co do tego że teraz rzeczy są na miesiąc to akurat zrozumiałe przeciesz nie wiesz kiedy gra wyjdzie więc w becie to ma sens tylko za real kase to nie ma sensu bo w polsce to za drogo a nie zapominajcie że oni też muszą troche zarabiac
igloopol [ Konsul ]
jetix200----> nie czytaj CDA bo tam kłamią twórcy gry przy każdym info mówili że będzie możliwość kupowania ciuchów za real kase i bootsów żeby podgonic poziom ale nic pozatym