GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam tytułu starszej gry. Grane jakoś 95-96r.

01.04.2009
00:11
[1]

Wybor [ ]

Szukam tytułu starszej gry. Grane jakoś 95-96r.

Jako mały dzieciak grałem u kuzyna w taką grę i szukam tytułu.
Gra polegała na 'życiu'. Można było wynająć mieszkanie, zjeść coś, zatrudnić się gdzieś itp. Gra była podzielona na tury. Jedna tura to był jakby zegar i każda czynność zabierała trochę z niego czasu np. opłata czynszu za mieszkanie.

01.04.2009
00:45
smile
[2]

RexNebular [ Pretorianin ]

Jones in the Fast Lane

Tutaj można zagrać we flashu:

01.04.2009
00:48
smile
[3]

Wybor [ ]

Dzięki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.