
palpe [ Mister Kartofel ]
dziecko bawiące się kamerką i śpiewające "TNT"
nie no nie mogę

RaZoR_247 [ Trigen ]

Selman [ Wings for Marie ]
widziałem dzisiaj przeglądając.

Łysy Samson [ Bass operator ]
słabe

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]
rzal
Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
Cycki jak mojej byłej kobiety :))
Żal dzieciaka.
ejnar [ Konsul ]
Bardzo słabe
Broken_Heart [ Konsul ]
[2] Nie badz takim antyrubasistą ;]
Zeby nie bylo OT: Film bardzo mierny. Kolo probujacy zabłysnac w internecie, tak naprawde robiac z siebie debila. Nic nowego
BuBaZ [ What's The Difference ]
nic cieeekawego
King Klick [ Konsul ]
To dziecko ma ADHD?

Punk z Woodstocku [ Legalize it ! ]
ta laska wymiata x D
przy pierwszym "tnt" wymiękłem, ten atak... ; o

.Eric Cartman. [ Skater ]
fajna dupcia tam przy nim stała.
Mamas And Papas [ Junior ]
cartman - ty zdrowiutki wesolutki jesteś, co ?
Wyglądasz jak on ? haha x d
Midalan [ Konsul ]
ale się zmachał

hctkko. [ The Prodigy ]
<<

Pl@ski [ porobiCie ]
Imponujący.... eeee... ten... to biust jest?!

Azerko [ Alone-in-the-wild ]
miseczka D ? :P
przemek100 [ Generaďż˝ ]
po minucie wylaczylem
power gracz [ Cwaniak ]
widzicie,co tibia robi z ludzmi...
DscMati [ Konsul ]
Po prostu jest mi żal chłopaka...
R3ch0T [ Konsul ]
na to nie da rady patrzeć

Tasak221 [ Pretorianin ]
Heheh jak ta panienka go biła to mogła nie popleckach i nie leciutko tylko dac mu konkretnego lepa na twarz myslalem ze tak zrobi
Billie Jean M.J. <3 [ Pretorianin ]
TO sie nazywa ADHD

_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]
Hah! Na początku to on szczekał, czy pies? ;P A tak w ogóle to jakiś niewyżyty...