GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ile wzrostu ma Gosiewski?

31.03.2009
22:42
smile
[1]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

Ile wzrostu ma Gosiewski?

Nie mogę znaleźć. Może ktoś poratować tą informacją czy Przemas wymyka się skali?

31.03.2009
22:43
[2]

Mortan [ ]

164/165 cm

ale to info z komentarza na onecie ;]



wiec nie wiem jak pewne info :]

31.03.2009
22:44
[3]

Valem [ Senator ]

W Wojewodzkim teraz mowili ze ma 150cm

31.03.2009
22:44
smile
[4]

Selman [ Wings for Marie ]

164/165 cm

z bloga Marcinkiewicza.

31.03.2009
22:45
[5]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

Niezły krasnal ogrodowy. Szkoda, że nie ma oficjalnego źródła. Powinni go zmierzyć.

31.03.2009
22:49
[6]

raziel88ck [ Legend ]

byl u mnie na rozpoczeciu 3 klasy, bo dyrek startowal na posla z pisu (zebral kilkanascie glosow ale tylko od nauczycieli, zaden uczen nie chcial na niego glosowac:P), nagadal sie (gosiewski) ale wlasciwie bylo to gadanie bez konkretnej tresci. Sprawial wrazenie niskiego ale ciezko mi stwierdzic ile ma wzrostu, choc to 165cm wydaje sie byc realne

31.03.2009
22:51
[7]

Mortan [ ]

w sumie lista wydaje sie w miare okej, oprocz tego Kalisza, ktory myslalem ze jest wyzszy, ale moze to tylko preswiadczenie

31.03.2009
23:17
[8]

Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]

metr trzydziesci w kapeluszu

31.03.2009
23:19
[9]

Mr_Baggins [ Consigliere ]

Ma z półtora metra. Ale za to wybija się wyjątkową - wręcz przysłowiową - głupotą.

31.03.2009
23:30
[10]

Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]

byl u mnie na rozpoczeciu 3 klasy, bo dyrek startowal na posla z pisu (zebral kilkanascie glosow ale tylko od nauczycieli, zaden uczen nie chcial na niego glosowac:P), nagadal sie (gosiewski) ale wlasciwie bylo to gadanie bez konkretnej tresci. Sprawial wrazenie niskiego ale ciezko mi stwierdzic ile ma wzrostu, choc to 165cm wydaje sie byc realne

fajnie, co z tego?

31.03.2009
23:32
[11]

Ward [ Senator ]

raziel88ck - zebral kilkanascie glosow ale tylko od nauczycieli, zaden uczen nie chcial na niego glosowac:P
to tam gdzie mieszkasz dzieci mają prawo głosu w wyborach?

01.04.2009
01:18
smile
[12]

Beret z antenką [ Konsul ]

Gosiu jest szeroki w dupie i wąski w barach. Nieważne że jest niskopienny, posiada za to umiejętność bilokacji w pewnych obszarach i zakresach.

01.04.2009
10:43
[13]

raziel88ck [ Legend ]

Ward - mogli glosowac ci ktorzy ukonczyli 18 lat, a sporo bylo takich osob, jednak oni nie glosowali na niego

Ciekawy Fryzjer™ - zacznij w koncu wypowiadac sie na temat, bo jak widze bana dostales juz kiedys. Spojrz rowniez na swoj ranking.

01.04.2009
11:50
[14]

mikas(PL)!!!!! [ Człowiek z Gitarą ]

na opo powiedzial bym ze okolo 155

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.