
Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
Ile wzrostu ma Gosiewski?
Nie mogę znaleźć. Może ktoś poratować tą informacją czy Przemas wymyka się skali?
Mortan [ ]
164/165 cm
ale to info z komentarza na onecie ;]
wiec nie wiem jak pewne info :]
Valem [ Senator ]
W Wojewodzkim teraz mowili ze ma 150cm

Selman [ Wings for Marie ]
164/165 cm
z bloga Marcinkiewicza.
Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
Niezły krasnal ogrodowy. Szkoda, że nie ma oficjalnego źródła. Powinni go zmierzyć.
raziel88ck [ Legend ]
byl u mnie na rozpoczeciu 3 klasy, bo dyrek startowal na posla z pisu (zebral kilkanascie glosow ale tylko od nauczycieli, zaden uczen nie chcial na niego glosowac:P), nagadal sie (gosiewski) ale wlasciwie bylo to gadanie bez konkretnej tresci. Sprawial wrazenie niskiego ale ciezko mi stwierdzic ile ma wzrostu, choc to 165cm wydaje sie byc realne
Mortan [ ]
w sumie lista wydaje sie w miare okej, oprocz tego Kalisza, ktory myslalem ze jest wyzszy, ale moze to tylko preswiadczenie
Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]
metr trzydziesci w kapeluszu
Mr_Baggins [ Consigliere ]
Ma z półtora metra. Ale za to wybija się wyjątkową - wręcz przysłowiową - głupotą.
Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]
byl u mnie na rozpoczeciu 3 klasy, bo dyrek startowal na posla z pisu (zebral kilkanascie glosow ale tylko od nauczycieli, zaden uczen nie chcial na niego glosowac:P), nagadal sie (gosiewski) ale wlasciwie bylo to gadanie bez konkretnej tresci. Sprawial wrazenie niskiego ale ciezko mi stwierdzic ile ma wzrostu, choc to 165cm wydaje sie byc realne
fajnie, co z tego?
Ward [ Senator ]
raziel88ck - zebral kilkanascie glosow ale tylko od nauczycieli, zaden uczen nie chcial na niego glosowac:P
to tam gdzie mieszkasz dzieci mają prawo głosu w wyborach?

Beret z antenką [ Konsul ]
Gosiu jest szeroki w dupie i wąski w barach. Nieważne że jest niskopienny, posiada za to umiejętność bilokacji w pewnych obszarach i zakresach.
raziel88ck [ Legend ]
Ward - mogli glosowac ci ktorzy ukonczyli 18 lat, a sporo bylo takich osob, jednak oni nie glosowali na niego
Ciekawy Fryzjer™ - zacznij w koncu wypowiadac sie na temat, bo jak widze bana dostales juz kiedys. Spojrz rowniez na swoj ranking.
mikas(PL)!!!!! [ Człowiek z Gitarą ]
na opo powiedzial bym ze okolo 155