
Pik [ No Bass No Fun ]
Hot And Cold utwor Katy Perry w wykonaniu rosyjskiej kapeli

John 55 [ Konsul ]
REWELACJA!
ale w czerni i bieli bardziej klimatyczne:

Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]
Głupie

Shoggoth [ Hiszpańska Kuroniówka ]
Lepsze od oryginału.

s3sony [ Pretorianin ]
skumajcie tych gości hehehe
zajebiści są!
Lim [ Legend ]
Sympatyczne ;)
pablo397 [ sport addicted ]
zajebisty coverek, leci do ulubionych :D