Pawlo94 [ Konsul ]
Wybór gry (biedronkowa kolekcja)
Witam skoro że ostatnia forse wydalem na empire total war i tak nuda mi sie zaczela wkradac po cichu tak pomyslalem ze w biedronce sa gry za 10 zl moze cos starszego bedzie rownie jarego co nowe tytuly
i tak wybralem 4
Painkiller
Painkiller overdose
Jade Empire
Fable
i tutaj moje pytanie ktora z tych gier byscie polecili gdybyscie je mogli ocenic pod wzgledem grywalnosci grafiki(tu nie spodziewam sie cudow) i fabuly jaka byscie mi polecili
P.S. nie wiem czy dobrze wybralem kategorie za wszelkie nieprawidlowosci przepraszam to moj pierwszy watek dotad tylko posty pisalem wiec jak cos to zwroccie mi uwage co do kategorii

.Eric Cartman. [ Skater ]
Wydaje mi się ze Fable ma najlepszą grafikę, poza tym fajna gierka.
Pawlo94 [ Konsul ]
Dzieki poczekam jeszcze na wypowiedzi innych bo widze ze i jade empire i fable i painkiller maja dobre noty tylko overdose tak cienko ale nie wiem czy to prawda z tym
BuBaZ [ What's The Difference ]
jeśli lubisz RPG to koniecznie zagraj w Fable. Wg mnie gra jest bardzo grywalna, są ciekawe questy, możesz być całkowicie zły jak też i dobry.Polecam.

Garret Rendellson [ Szlachcic ]
Jeśli lubisz ostre strzlaniny do wszystkiego co sięrusza przy fajnych brzmieniach gitar, weź Painkillera BoH.
W Overdose nie grałem ale podobno cienki (bo już nie polski :P)
W JE też nie grałem, a co do Fable to była pełna wersja w cda. Ja bym gdzieś ją na allegro kupił za pare zł.
Michael_999 [ Ezio Auditore de Firenze ]
Jak brać z tych tytułów co wyżej to brałbym Fable'a.
jetix200 [ Człowiek ]
Fable lub Jade Empire.
Fable jest krótkie.
Pawlo94 [ Konsul ]
jezeli fable jest krotkie to nie biore bo po co mi rpg ktory starczy na pare wieczorow wezme painkillea chyba bo tam jest multi powiedzcie czy ktos tam jeszcze po multi gra???