
Ampułki Biskupa z Tanim Winem [ Legionista ]
Dobre, czerwone, półsłodkie?
Poleci ktoś mi dobre, czerwone, półsłodkie wino w przedziale 14-20 zł? Kompletnie się na tym nie znam, więc potrzebuję rady kogoś, kto coś dobrego ostatnio pił :)
Po namyśle dochodzę do wniosku, że nie obrażę się też za polecenie słodkiego czerwonego :)

neostradek2 [ Centurion ]
0/10 mogłeś się wysilić

Ampułki Biskupa z Tanim Winem [ Legionista ]
Wyjdź mi stąd :/
Mastah Pederastah [ Legionista ]
Leśny Dzban
Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
Słodzone są niedobre, ale w tym przedziale to spróbuj może coś z Bułgarii, np. Kadarkę :)
Ja aktualnie spożywam Los Companheiros z Portugalii. Czerwone, wytrawne, za jakieś 12zł. Rozkosz. A najlepiej to zainwestować 25-30zł w jakieś czerwone, wytrawne wino z Chile lub z RPA. Podniebienie 101% orgazmu.
Davidian [ Generalissimus ]
Le Patik ale ma trzy wady
- nie jest dobre
- nie jest czerwone tylko białe
- nie jest półsłodkie tylko siarczyste
Ma też jedną zaletę
- jest tanie

Ampułki Biskupa z Tanim Winem [ Legionista ]
Blazkovitch ---> Dzięki. Ale jednak nie mogę przekroczyć budżetu o 20zł. Kiedyś - i owszem - piłem coś półsłodkiego, czerwonego z Chile i było znakomite. Drogie pewnie też, ale tego nie wiem, bo dostałem w prezencie ;) Może zainteresuję się tym portugalskim, o którym wspomniałeś, powinno być dostępne w A.Ś. Dzięki raz jeszcze :)
neostradek2 [ Centurion ]
Blaz --> te coś na prawdę da się pić?

PitbullHans [ Legend ]
Ledwo co podstawówka a już pije?
Ampułki Biskupa z Tanim Winem [ Legionista ]
Ledwo co podstawówka a już pije?
Jeśli to do mnie, to skomentuję krótko: pewnie mógłbym być Twoim ojcem :)
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
Fresco półsłodkie różowe
Kosztuje niewiele ponad 10zl a z "tanich win" jest jednym z lepszych jakie piłem :)
Ampułki Biskupa z Tanim Winem [ Legionista ]
Didier ---> Nie, nie, różowe odpada zdecydowanie :)
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
no to wybierz jakies Cabernet Sauvignon, kiedys dostalem jakies takie z tańszych, było w lnianym worku. w smaku tez bardzo dobre :)
Lysack [ Przyjaciel ]
czarny doktor - 20zł za butelkę, a jest świetny :)

PitbullHans [ Legend ]
Jeśli to do mnie, to skomentuję krótko: pewnie mógłbym być Twoim ojcem :)
Nie jestem pewien czy ktoś w Twoim wieku mógłby taki durny nick wymyślić :)

DscMati [ Konsul ]
Wino marki "Wino"
Tanie-->Zaoszczędzisz na pewno
Czerwone--Sądząc po butelce na pewno
Półsłodkie-->Nie wiem nie piłem
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
A może ''Mamrot"
Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
Wyzej ktos wsponial o kadarce, ktora mi do gustu nie przypadla. Polecam czerwone fresco polslodkie (~10zł). Jezeli chcesz cos naprawde dobrego i taniego to bardzo polecam czerwony kagor polslodki, problem jest jedynie taki ze ciezko go dostac a jesli juz znajdziesz to cena rozna, od 16 do 20paru zł.
Novus [ Generaďż˝ ]
Dobre czerwone wino nigdy nie ma napisane"polslodkie""polwytrawne" ani zadnej z tych bzdur.
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
Novus --> dobre czerwone wino ma swoją nazwe definiującą smak i cenę zaczynającą się od 100zl ;)
zreszta we francji czy w hiszpanii nawet na winach za 1euro nie ma określenia czy jest słodkie czy wytrawne i trzeba wiedziec co sie kupuje ;)
Speed_ [ Mąka ]
Widzę, że znaleźli się koneserzy wina, którzy nie piją nic poniżej 100zł za butelkę a pewnie większość nie skończyła 13 lat.
Didier-- nie do ciebie do było a bardzie do neostradka.

CFH [ COWBOY FROM HELL ]
hahaha
raziel88ck [ Legend ]
komandos jest dobry a za 15zl to z 3 butelki bedziesz mial
ejnar [ Konsul ]
czerwony BYK ,mocne!!

Ampułki Biskupa z Tanim Winem [ Legionista ]
Dzięki tym, którzy chcieli pomóc, a jednocześnie nieśmiały up z mojej strony :)