GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dobre, czerwone, półsłodkie?

31.03.2009
20:29
smile
[1]

Ampułki Biskupa z Tanim Winem [ Legionista ]

Dobre, czerwone, półsłodkie?

Poleci ktoś mi dobre, czerwone, półsłodkie wino w przedziale 14-20 zł? Kompletnie się na tym nie znam, więc potrzebuję rady kogoś, kto coś dobrego ostatnio pił :)

Po namyśle dochodzę do wniosku, że nie obrażę się też za polecenie słodkiego czerwonego :)

31.03.2009
20:30
smile
[2]

neostradek2 [ Centurion ]

0/10 mogłeś się wysilić

31.03.2009
20:30
smile
[3]

Ampułki Biskupa z Tanim Winem [ Legionista ]

Wyjdź mi stąd :/

31.03.2009
20:30
[4]

Mastah Pederastah [ Legionista ]

Leśny Dzban

31.03.2009
20:34
[5]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

Słodzone są niedobre, ale w tym przedziale to spróbuj może coś z Bułgarii, np. Kadarkę :)

Ja aktualnie spożywam Los Companheiros z Portugalii. Czerwone, wytrawne, za jakieś 12zł. Rozkosz. A najlepiej to zainwestować 25-30zł w jakieś czerwone, wytrawne wino z Chile lub z RPA. Podniebienie 101% orgazmu.

31.03.2009
20:34
[6]

Davidian [ Generalissimus ]

Le Patik ale ma trzy wady

- nie jest dobre
- nie jest czerwone tylko białe
- nie jest półsłodkie tylko siarczyste

Ma też jedną zaletę

- jest tanie

31.03.2009
20:37
smile
[7]

Ampułki Biskupa z Tanim Winem [ Legionista ]

Blazkovitch ---> Dzięki. Ale jednak nie mogę przekroczyć budżetu o 20zł. Kiedyś - i owszem - piłem coś półsłodkiego, czerwonego z Chile i było znakomite. Drogie pewnie też, ale tego nie wiem, bo dostałem w prezencie ;) Może zainteresuję się tym portugalskim, o którym wspomniałeś, powinno być dostępne w A.Ś. Dzięki raz jeszcze :)

31.03.2009
20:37
[8]

neostradek2 [ Centurion ]

Blaz --> te coś na prawdę da się pić?

31.03.2009
20:37
smile
[9]

PitbullHans [ Legend ]

Ledwo co podstawówka a już pije?

31.03.2009
20:39
[10]

Ampułki Biskupa z Tanim Winem [ Legionista ]

Ledwo co podstawówka a już pije?

Jeśli to do mnie, to skomentuję krótko: pewnie mógłbym być Twoim ojcem :)

31.03.2009
20:40
[11]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

Fresco półsłodkie różowe
Kosztuje niewiele ponad 10zl a z "tanich win" jest jednym z lepszych jakie piłem :)

31.03.2009
20:41
[12]

Ampułki Biskupa z Tanim Winem [ Legionista ]

Didier ---> Nie, nie, różowe odpada zdecydowanie :)

31.03.2009
20:43
[13]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

no to wybierz jakies Cabernet Sauvignon, kiedys dostalem jakies takie z tańszych, było w lnianym worku. w smaku tez bardzo dobre :)

31.03.2009
20:47
[14]

Lysack [ Przyjaciel ]

czarny doktor - 20zł za butelkę, a jest świetny :)

31.03.2009
20:53
smile
[15]

PitbullHans [ Legend ]

Jeśli to do mnie, to skomentuję krótko: pewnie mógłbym być Twoim ojcem :)

Nie jestem pewien czy ktoś w Twoim wieku mógłby taki durny nick wymyślić :)

31.03.2009
20:57
smile
[16]

DscMati [ Konsul ]

Wino marki "Wino"
Tanie-->Zaoszczędzisz na pewno
Czerwone--Sądząc po butelce na pewno
Półsłodkie-->Nie wiem nie piłem

31.03.2009
20:58
[17]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

A może ''Mamrot"

31.03.2009
21:03
[18]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

Wyzej ktos wsponial o kadarce, ktora mi do gustu nie przypadla. Polecam czerwone fresco polslodkie (~10zł). Jezeli chcesz cos naprawde dobrego i taniego to bardzo polecam czerwony kagor polslodki, problem jest jedynie taki ze ciezko go dostac a jesli juz znajdziesz to cena rozna, od 16 do 20paru zł.

31.03.2009
21:04
[19]

Novus [ Generaďż˝ ]

Dobre czerwone wino nigdy nie ma napisane"polslodkie""polwytrawne" ani zadnej z tych bzdur.

31.03.2009
21:05
[20]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

Novus --> dobre czerwone wino ma swoją nazwe definiującą smak i cenę zaczynającą się od 100zl ;)

zreszta we francji czy w hiszpanii nawet na winach za 1euro nie ma określenia czy jest słodkie czy wytrawne i trzeba wiedziec co sie kupuje ;)

31.03.2009
21:07
[21]

Speed_ [ Mąka ]

Widzę, że znaleźli się koneserzy wina, którzy nie piją nic poniżej 100zł za butelkę a pewnie większość nie skończyła 13 lat.

Didier-- nie do ciebie do było a bardzie do neostradka.

31.03.2009
21:09
smile
[22]

CFH [ COWBOY FROM HELL ]

hahaha



spoiler start
No winko dobre, ale po 2 łyczku nie dobre. Jak sobie strzeliłem 3 łyczka to kumpel mnie do śmietnika w***ł.
spoiler stop

31.03.2009
21:09
[23]

raziel88ck [ Legend ]

komandos jest dobry a za 15zl to z 3 butelki bedziesz mial

spoiler start
jesli niewidac roznicy to po co przeplacac? :P
spoiler stop

31.03.2009
21:09
[24]

ejnar [ Konsul ]

czerwony BYK ,mocne!!

01.04.2009
00:35
smile
[25]

Ampułki Biskupa z Tanim Winem [ Legionista ]

Dzięki tym, którzy chcieli pomóc, a jednocześnie nieśmiały up z mojej strony :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.