GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z włączeniem The Sims 2 Zwierzaki

31.03.2009
20:15
smile
[1]

Szymek98 [ Legionista ]

Problem z włączeniem The Sims 2 Zwierzaki

Witam! Mam proplem z włączeniem gry The sims 2 Zwierzaki. Instalacja jest pomyślna. Jak cracka skopiuje to mi wyskakuje błąd a nie ma w nim nic napisane. Ale jak skopiuje domyślnego "Sims2EP4.exe" to wyskakuje:
Please insert the correct CD-ROM, seleck OK and restart application"
Próbowałem zrobić tak jak tu pisze i nic nie pomogło ;(((((
Jest jakieś rozwiązanie? Proszę o odpowiedź! Z góry Dziekuje!

31.03.2009
20:16
smile
[2]

Azerko [ Alone-in-the-wild ]

kup oryginała

spoiler start
albo nie bo szkoda kasy na simsy :P
spoiler stop

31.03.2009
20:19
smile
[3]

Szymek98 [ Legionista ]

Aha! I jeszcze mam dodatek osiedlowe życie przez które odpalam sims 2 i wszystkie dodatki. Normalnie wlączam gre tylko jak chce stworzyć kota albo psa to wyskakuje:
Działanie aplikacji zostało zakłócone, aplikacja zostanie przerwana.
Co robić???

31.03.2009
20:19
[4]

Szymek98 [ Legionista ]

HA HA! Mój kolega ściągnął z neta tak jak ja i mu chodzi.

31.03.2009
20:20
[5]

-Sk8ter- [ Konsul ]

Ha Ha! Ale jemu chodzi a tobie nie!

31.03.2009
20:22
[6]

Szymek98 [ Legionista ]

no dobra wszystkie dodatki mi działają bez problemów ale tylko te zwierzaki mi nie działają. to może być wina gry zwierzaki czy co?

31.03.2009
22:13
smile
[7]

ejnar [ Konsul ]

tak jak 2 post Oryginał i wszystko jasne

01.04.2009
15:19
[8]

Szymek98 [ Legionista ]

no dobra spróbuje z oryginała...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.