
Szymek98 [ Legionista ]
Problem z włączeniem The Sims 2 Zwierzaki
Witam! Mam proplem z włączeniem gry The sims 2 Zwierzaki. Instalacja jest pomyślna. Jak cracka skopiuje to mi wyskakuje błąd a nie ma w nim nic napisane. Ale jak skopiuje domyślnego "Sims2EP4.exe" to wyskakuje:
Please insert the correct CD-ROM, seleck OK and restart application"
Próbowałem zrobić tak jak tu pisze i nic nie pomogło ;(((((
Jest jakieś rozwiązanie? Proszę o odpowiedź! Z góry Dziekuje!

Azerko [ Alone-in-the-wild ]
kup oryginała

Szymek98 [ Legionista ]
Aha! I jeszcze mam dodatek osiedlowe życie przez które odpalam sims 2 i wszystkie dodatki. Normalnie wlączam gre tylko jak chce stworzyć kota albo psa to wyskakuje:
Działanie aplikacji zostało zakłócone, aplikacja zostanie przerwana.
Co robić???
Szymek98 [ Legionista ]
HA HA! Mój kolega ściągnął z neta tak jak ja i mu chodzi.
-Sk8ter- [ Konsul ]
Ha Ha! Ale jemu chodzi a tobie nie!
Szymek98 [ Legionista ]
no dobra wszystkie dodatki mi działają bez problemów ale tylko te zwierzaki mi nie działają. to może być wina gry zwierzaki czy co?

ejnar [ Konsul ]
tak jak 2 post Oryginał i wszystko jasne
Szymek98 [ Legionista ]
no dobra spróbuje z oryginała...