GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ty jutro bedzie kasia

31.03.2009
19:06
[1]

racel45 [ Konsul ]

Ty jutro bedzie kasia

Jutro w Polo markiecie bedzie kasia za 1,69 margaryna i kapusta kwaszona z marchwią luz za 1,29 kg. Trzeba będzie kupić

31.03.2009
19:07
smile
[2]

Shoggoth [ Hiszpańska Kuroniówka ]

Dzięki za info.

31.03.2009
19:07
smile
[3]

raphunder [ Legend ]

Niemożliwe!

Ed.
Chyba kupię na cały rok.

31.03.2009
19:07
smile
[4]

PitbullHans [ Legend ]

To fajnie...

31.03.2009
19:10
smile
[5]

.Eric Cartman. [ Skater ]

31.03.2009
19:12
smile
[6]

Gangstah [ Masz bober? ]

31.03.2009
19:13
smile
[7]

HumanGhost [ Senator ]

Tego jeszcze nie było.. chyba. Agitacja spożywcza.

31.03.2009
19:20
smile
[8]

Lysack [ Przyjaciel ]

marketing szeptany w najwyższym stopniu :D

31.03.2009
19:22
smile
[9]

Blizz4rd [ Pretorianin ]

Nowa era na golu się zaczyna! Takie prowokacje to ja lubię! :D

31.03.2009
19:27
smile
[10]

_rurzowy_mihał_piruk [ Chor��y ]

HAHAHAHAAHAHAHAHA

31.03.2009
19:28
smile
[11]

czekers [ Let there be Nite ]

A co tam w szkole?

31.03.2009
19:44
[12]

R3ch0T [ Konsul ]

Już lecę pod drzwi żeby być pierwszym...

31.03.2009
19:45
smile
[13]

Eleeist [ Centurion ]

Super, muszę się chyba wybrać. Uwielbiam takie promocje ;).

31.03.2009
19:48
[14]

gorn2500 [ Pretorianin ]

Słyszeliście?Orandżo puścił sok i teraz wszyscy mają litr gratis!

31.03.2009
20:22
[15]

Luridor [ Konsul ]

Margaryna za 1,69? Ostatnio był o tym taki wątek... :P

31.03.2009
20:26
[16]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Dzieki za cynk! Poluje na ta kapuste juz od kilku dni.

31.03.2009
20:28
[17]

Serek55 [ Sercio Polski ]

Nie karmić trola, tylko go dowartościowujecie.
A co do samego tematu, kiepskie, postaraj się bardziej bo śmieszny nie jesteś.

31.03.2009
20:29
smile
[18]

Qverty [ Generaďż˝ ]

A ja źle przeczytałem tytuł wątku. Myślałem że jest napisane jutro będzie kiesia. Już sie przestraszyłem

31.03.2009
20:30
smile
[19]

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]

ja przeczytalem "jutro bedzie KIESIA"!!!

31.03.2009
20:32
smile
[20]

hordziak [ Konsul ]

I co teraz mi mówisz? Ide się w kolejce ustawić... I tak będe setny mochery już tak grasują. :O

31.03.2009
20:34
[21]

Eleeist [ Centurion ]

Będziesz setny, bo przed tobą będą stały już tumany GOLowców :P.

01.04.2009
00:39
smile
[22]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Nie karmić trola, tylko go dowartościowujecie.

Zabawny troll nie jest zły. Wątek świetny;)

01.04.2009
01:08
smile
[23]

emii [ Generaďż˝ ]

To kasia już kosztuje 1,69

01.04.2009
06:54
smile
[24]

kaj 5-10-15 [ Pretorianin ]

;)

01.04.2009
06:58
smile
[25]

delstar [ Generaďż˝ ]

No i daliscie dupy bo to prima aprilis. Kasia w normalnej cenie

01.04.2009
06:59
[26]

Sorcerer [ Konsul ]

ta kasia to za godzinę?

01.04.2009
08:19
[27]

jetix200 [ Człowiek ]

A może to żart?

spoiler start
W końcu dziś prima aprilis...

01.04.2009
08:21
smile
[28]

Selman [ Wings for Marie ]

wypas

01.04.2009
08:28
[29]

paściak [ carpe diem ]

wlasnie wrocilem z sklepu z kasia - zaraz ja przetestuje!

01.04.2009
10:54
smile
[30]

Orrator [ Pretorianin ]

<---

01.04.2009
10:58
smile
[31]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Zostało jeszcze coś czy nie zdążę?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.