racel45 [ Konsul ]
Ty jutro bedzie kasia
Jutro w Polo markiecie bedzie kasia za 1,69 margaryna i kapusta kwaszona z marchwią luz za 1,29 kg. Trzeba będzie kupić

Shoggoth [ Hiszpańska Kuroniówka ]
Dzięki za info.

raphunder [ Legend ]
Niemożliwe!
Ed.
Chyba kupię na cały rok.

PitbullHans [ Legend ]
To fajnie...

.Eric Cartman. [ Skater ]

Gangstah [ Masz bober? ]

HumanGhost [ Senator ]
Tego jeszcze nie było.. chyba. Agitacja spożywcza.

Lysack [ Przyjaciel ]
marketing szeptany w najwyższym stopniu :D

Blizz4rd [ Pretorianin ]
Nowa era na golu się zaczyna! Takie prowokacje to ja lubię! :D

_rurzowy_mihał_piruk [ Chor��y ]
HAHAHAHAAHAHAHAHA

czekers [ Let there be Nite ]
A co tam w szkole?
R3ch0T [ Konsul ]
Już lecę pod drzwi żeby być pierwszym...

Eleeist [ Centurion ]
Super, muszę się chyba wybrać. Uwielbiam takie promocje ;).
gorn2500 [ Pretorianin ]
Słyszeliście?Orandżo puścił sok i teraz wszyscy mają litr gratis!
Luridor [ Konsul ]
Margaryna za 1,69? Ostatnio był o tym taki wątek... :P
stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
Dzieki za cynk! Poluje na ta kapuste juz od kilku dni.
Serek55 [ Sercio Polski ]
Nie karmić trola, tylko go dowartościowujecie.
A co do samego tematu, kiepskie, postaraj się bardziej bo śmieszny nie jesteś.

Qverty [ Generaďż˝ ]
A ja źle przeczytałem tytuł wątku. Myślałem że jest napisane jutro będzie kiesia. Już sie przestraszyłem

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]
ja przeczytalem "jutro bedzie KIESIA"!!!

hordziak [ Konsul ]
I co teraz mi mówisz? Ide się w kolejce ustawić... I tak będe setny mochery już tak grasują. :O
Eleeist [ Centurion ]
Będziesz setny, bo przed tobą będą stały już tumany GOLowców :P.

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Nie karmić trola, tylko go dowartościowujecie.
Zabawny troll nie jest zły. Wątek świetny;)

emii [ Generaďż˝ ]
To kasia już kosztuje 1,69

kaj 5-10-15 [ Pretorianin ]
;)

delstar [ Generaďż˝ ]
No i daliscie dupy bo to prima aprilis. Kasia w normalnej cenie
Sorcerer [ Konsul ]
ta kasia to za godzinę?
jetix200 [ Człowiek ]
A może to żart?

Selman [ Wings for Marie ]
wypas
paściak [ carpe diem ]
wlasnie wrocilem z sklepu z kasia - zaraz ja przetestuje!

Orrator [ Pretorianin ]
<---

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
Zostało jeszcze coś czy nie zdążę?