
l3st3r [ Chor��y ]
dysk do xbox360
witam
juz niedlugo bo pod koniec kwietnia kupuje xbox360 arcade(hurrrra)wiem ze sprzedawany jest bez dysku i z tym wiaze nast pytanie:
widzialem na allegro prawie nie drogie(ok219zl) ale bez obudowy i kabelka mozecie mi wyjasnic o co chodzi?
WreXX [ Gracz ]
ale bez obudowy i kabelka mozecie mi wyjasnic o co chodzi?
Z tego co wiem to taki dysk trzeba połączyć kabelkiem z konsolą.
Swoją drogą ja w sklepie znalazłem nówke 60GB za 299 zł z obudową ze wszystkim
Mr_Baggins [ Consigliere ]
Ja kupiłem na allegro 120 GB za 300 zł. Do tego co w pierwszym poście trzeba dokupić kabelek do podłączania do konsoli. Chałupnicza metoda, ale taniej, niż obudowa. To są zwykłe dyski 2,5" z wgranym softem który powoduje, że konsola widzi je jako dysk "oryginalny".

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
220zł? bój się boga, dysk 120GB kupisz za jakieś 80zł na allegro, przerobisz, a reszte osprzętu za 60zł i masz kompletny dysk
Narmo [ nikt ]
mr 45 --> Znajdź mi dysk 120 GB SATA 2.5" na Allegro za 80 zł to kupię od razu trzy.
Damian1539 [ Senator ]
l3st3r [1] . Jesli jeszcze nie kupiles konsoli to sie powstrzymaj . Uzbieraj lepiej na wersje Premium z LiteOn'em . Arcade po wlozeniu plyty tak glosno chodzi ze nie bedziesz gry slyszal .A co do dysku , ja mam do sprzedania 60gb za 230zl , oryginalnego z Microsoftu.