GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

dysk do xbox360

31.03.2009
16:24
smile
[1]

l3st3r [ Chor��y ]

dysk do xbox360

witam
juz niedlugo bo pod koniec kwietnia kupuje xbox360 arcade(hurrrra)wiem ze sprzedawany jest bez dysku i z tym wiaze nast pytanie:
widzialem na allegro prawie nie drogie(ok219zl) ale bez obudowy i kabelka mozecie mi wyjasnic o co chodzi?


























31.03.2009
16:33
[2]

WreXX [ Gracz ]

ale bez obudowy i kabelka mozecie mi wyjasnic o co chodzi?

Z tego co wiem to taki dysk trzeba połączyć kabelkiem z konsolą.

Swoją drogą ja w sklepie znalazłem nówke 60GB za 299 zł z obudową ze wszystkim

31.03.2009
16:41
[3]

Mr_Baggins [ Consigliere ]

Ja kupiłem na allegro 120 GB za 300 zł. Do tego co w pierwszym poście trzeba dokupić kabelek do podłączania do konsoli. Chałupnicza metoda, ale taniej, niż obudowa. To są zwykłe dyski 2,5" z wgranym softem który powoduje, że konsola widzi je jako dysk "oryginalny".

31.03.2009
23:59
smile
[4]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

220zł? bój się boga, dysk 120GB kupisz za jakieś 80zł na allegro, przerobisz, a reszte osprzętu za 60zł i masz kompletny dysk

01.04.2009
00:05
[5]

Narmo [ nikt ]

mr 45 --> Znajdź mi dysk 120 GB SATA 2.5" na Allegro za 80 zł to kupię od razu trzy.

01.04.2009
07:07
[6]

Damian1539 [ Senator ]

l3st3r [1] . Jesli jeszcze nie kupiles konsoli to sie powstrzymaj . Uzbieraj lepiej na wersje Premium z LiteOn'em . Arcade po wlozeniu plyty tak glosno chodzi ze nie bedziesz gry slyszal .A co do dysku , ja mam do sprzedania 60gb za 230zl , oryginalnego z Microsoftu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.