Devil xD [ Pretorianin ]
Bid for power! Dragon Ball na PC - Pomocy!
To najlepsza gra w jaką grałem na pc o Dragon Ballu
Jest to prze edytowana Quek Arena 3...
Jeśli ktoś już o niej wie i ma ją obcykaną mógłby mi powiedzieć jak grać przez neta.
Proszę o pomoc.
Devil xD [ Pretorianin ]
odświerzam...
Devil xD [ Pretorianin ]
odświerzam