GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie !!!!!!!!!!!!

30.03.2009
19:24
smile
[1]

razor19957 [ Pretorianin ]

Pytanie !!!!!!!!!!!!

Sprzęt w sygnaturce .... robiłem formata bo zawsze miałem jedną partycję c/ zrobiłem c i d i dalej gry zacinają ale zauważyłem jedną rzecz ze jak włączam kompa rano ( całą noc stoi) , albo po 2 godzinach przerwy , to włączam odrazu gre i gra chodzi plynnie ale po chwili zacina , tak jest z kazdą grą , jak myślicie ?? ja myśle że karta graficzna sie przegrzewa ...... mam ją jeszcze na gwarancji . prosze o odp :) pozdrawiam wszystkich gorąco :)

30.03.2009
19:24
[2]

neostradek2 [ Centurion ]

na pewno coś się przegrzewa, moze zasilacz też niedomaga

30.03.2009
19:25
[3]

PitbullHans [ Legend ]

Jakie gry przede wszystkim ?

30.03.2009
19:27
[4]

razor19957 [ Pretorianin ]

Zasilacz nie jest gorący , ma dobre napięcia , jakie gry?? wszystkie nawet stare !!

30.03.2009
19:31
[5]

neostradek2 [ Centurion ]

jejku.... tobie to i pasjans na minimalnych się tnie. jak chcesz grać to czas wymienić kompa...

30.03.2009
19:31
[6]

Narmo [ nikt ]

Ja myślę, że masz zły prąd w domu. Wymień licznik na czarne to będzie ok. Jak masz czerwony to radził bym nie włączać nawet kompa bez listwy, bo się spali. Niebieskie też są złe.

Innego wyjaśnienia już nie widzę, bo przecież sprawdziłeś wszystko.

30.03.2009
19:33
[7]

razor19957 [ Pretorianin ]

mówisz o liczniku prądu ?? jeśli tak to mieszkam w bloku i jakies 2 miesiące temu mi wymienaili na nowy :) wątpie żeby to było coś z prądem poniewaz tydzień temu był u mnie kumpel z kompem swoim i wszytsko śmigało :)

30.03.2009
19:35
[8]

Lim [ Legend ]

Monitujesz temperaturę wewnątrz komputera? Rozkręć obudowę i przy wyłączonym komputerze oczyść wentylatory i radiatory procesora i karty graficznej. Mały pędzelek i silne płuca powinny wystarczyć. Następnie podłącz zasilanie i przy zdjętej obudowie (całej lub bocznej ścianie) sprawdź czy oba wiatraczki działają właściwie... będzie widać i słychać ;)

30.03.2009
19:38
[9]

razor19957 [ Pretorianin ]

temperature wewnatrz kompa nie monitoruje bo speed fun ani everest ani inne programy mi nie czytaja , czytaja tylko temp dysku jest to 39 stopni, wiatraczki patrzałem , czyściłem (wczoraj akurat :P) i nic

30.03.2009
19:38
[10]

radeon2400 [ Konsul ]

Jakie gry ?!?!? - podaj tytuły !!!
2.grafika ma chłodzenie pasywne czy aktywne ???
3.obudowa jest "zamknięta" czy "otwarta" ???

30.03.2009
19:50
[11]

neostradek2 [ Centurion ]

radeon--> jemu tną się gry od pasjansa po prostreeta.

30.03.2009
19:51
[12]

Lim [ Legend ]

Powodów może być sporo, czy przy zdjętej obudowie objawy są podobne? To wstępnie wykluczy (choć nie do końca) przegrzewanie sprzętu jako źródło problemu.
Samo określenie ,,stare gry’’ niewiele mówi. Jak stare, np. Dune2000 czy Dune Emperor ;)
Pamięci masz stosunkowo niewiele - jak duży jest plik wymiany na dysku i ile jest ogólnie wolnego miejsca?
Przeskanuj przy okazji dysk skandyskiem w poszukiwaniu błędów a następnie jakimś skanerem antyspyware. Defragmentacja też się przyda, ale to może zrobisz w nocy.
Przy włączonej grze uruchom menadżera zadań (Ctrl+Alt+Delete) i sprawdź poziom użycia procesora i pamięci, upewnij się że jakiś proces poza grą, działający w tle nie obciąża krytycznie procesora lub pamięci.

30.03.2009
20:43
[13]

razor19957 [ Pretorianin ]

Lim>>> system świeżutki wczoraj robiłem stery najnowsze , dysk juz zdefragtmetowany , przeskanowany :) jak zdjelem obudowe to tez sie zacina , dotykalem radiatora na pklycie glownej jest lekko cieply, zasilacz terz , tylko karta jest gorąca ;/

30.03.2009
20:46
[14]

Narmo [ nikt ]

Lim, radeon2400 --> Przed zadaniem kolejnych pytań proponuję przeczytać poprzednie wątki tego pana. Już wszystko sprawdził :)
https://www.gry-online.pl/S008.asp?DNI=999&AUTORZY=razor19957

30.03.2009
20:52
[15]

neostradek2 [ Centurion ]

czyli masz walniętą kartę

30.03.2009
20:54
[16]

razor19957 [ Pretorianin ]

sprawdzalem teraz gre właczylem gre resident evil 4 gram gram , oczywiscie gra zacina ;/ wziolem (Ctrl+Alt+Delete) i tak : zuzycie procka od 29% do 35 % , ale jedno mnie zastanawia jak pisze na samym dole proces BEZCZYNNO SYSTEM to teraz mam 98 , a podczas gry mam 70 , o co z tym chodzi , ale u kolegi chyba jest to samo , jak jest u was??

30.03.2009
20:56
[17]

razor19957 [ Pretorianin ]

też mi sie zdaje że karte mam walnieta , zaniose kompa do servisu i zobaczymy :)

30.03.2009
20:58
smile
[18]

Azerko [ Alone-in-the-wild ]

a masz zainstalowane sterowniki :P ?

30.03.2009
21:03
[19]

razor19957 [ Pretorianin ]

Azerko >>>>

system świeżutki wczoraj robiłem stery najnowsze
ps : czytaj uwaznie posty :P

30.03.2009
21:22
smile
[20]

Lim [ Legend ]

Fakt, sporo różnorodnych problemów w wielu wątkach. Powodzenia w ich usuwaniu Razor :)

02.04.2009
13:26
[21]

razor19957 [ Pretorianin ]

patrzałem na 3dmarku 2003 jakie mam wyniki wyszlo mi 7653 punkty

02.04.2009
13:32
smile
[22]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

ale jedno mnie zastanawia jak pisze na samym dole proces BEZCZYNNO SYSTEM to teraz mam 98

Wyłącz proces bezczynności systemu - komp przestanie się opierdzielać.

03.04.2009
10:00
[23]

razor19957 [ Pretorianin ]

Herr Flick >>>>>>>>>>> serio?????????

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.