GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z komputerem/monitorem.

30.03.2009
16:10
[1]

Duto ver.2.1 [ Konsul ]

Problem z komputerem/monitorem.

Wczoraj włączyłem komputer działał. Dzisiaj włączyłem komputer, na ekranie migała informacja
"No Video Input"
Podłączyłem X-a żeby zobaczyć czy to wina komputera, czy raczej monitora. Z Xboxem monitor działał normalnie, czyli musi być coś z komputerem. On się włącza ale monitor jakby go nie wykrywał.

30.03.2009
16:11
[2]

Shaybecki [ Shaybeck ]

ale działa ci ten komputer w końcu czy nie ?

może padać płyta główna/karta graficzna

30.03.2009
16:20
[3]

Duto ver.2.1 [ Konsul ]

[2]---> Proszę nie dobijaj mnie... Teraz piszę z laptopa kolegi.

30.03.2009
16:24
[4]

wysiak [ Legend ]

"No video input" znaczy tylko tyle i az tyle, ze monitor nie dostaje sygnalu, tak jakby kabel nie byl przypiety.

30.03.2009
16:25
[5]

eltexo [ Generaďż˝ ]

Jeśli pc się uruchamia, za wyjątkiem startu monitora, stawiałbym na kartę graficzną.

31.03.2009
15:50
[6]

Duto ver.2.1 [ Konsul ]

Czyli, że w grę wchodzi tylko nowy komputer?

31.03.2009
15:53
[7]

yasiu [ Legend ]

a kabla używasz tego samego do Xa i PC?

nie, niekoniecznie nowy komputer, raczej sama karta graficzna.

31.03.2009
16:33
[8]

mikas(PL)!!!!! [ Człowiek z Gitarą ]

karta graficzna, płyta główna(ael raczej nie) albo przebity kabel do karty graficznej

31.03.2009
16:39
[9]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Obstawiałbym kabel. Ewentualnie karta graficzna. Reszta wyposażenia w dalszej kolejności.

Duto ver.2.1
Czyli, że w grę wchodzi tylko nowy komputer?

Rozumiem, że jak złapiesz gumę to kupujesz nowy rower/samochód? Albo kiedy skończy się tusz to nową drukarkę? :) Nawet jeśli to karta padła - jakiś to problem ją wymienić? Chyba jedynie fundusze mogą stać na przeszkodzie.

31.03.2009
16:41
smile
[10]

Duto ver.2.1 [ Konsul ]

[9]----> Rozumiem, że jeśli masz malucha i Ci się zepsuję to za naprawę płacisz więcej niż wynosi wartość samego samochodu? Mój komputer to grat.

31.03.2009
16:52
[11]

milanista [ Brother Of Metal ]

jakim kablem podpinasz sie do monitora - DSUB, DVI czy HDMI ? Bo jezeli monitor ma wiecej niz jedno wejscie to mogles przestawic sie z digital na analog input (albo odwrotnie). W OSD monitora powinna byc fuckcja wybierania rodzaju sygnalu wejsciowego.
Sprawdz kable w pierwszej kolejnosci. Rozkrec kompa i sprawdz czy po wlaczeniu kompa kreca sie wszystkie wiatraczki (zwlaszcza ten od karty graficznej).

31.03.2009
16:59
[12]

Duto ver.2.1 [ Konsul ]

Kabel D-SUB. Wejście jedno.

01.04.2009
12:58
[13]

aloys [ Centurion ]

odkręć i jeszcze raz podepnij kabelek od monitora, dociśnij do płyty karte graficzną-moze odskoczyła jakoś

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.