GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z kompem

30.03.2009
15:49
[1]

kUbuś888 [ Chor��y ]

Problem z kompem

Jak zrobić żeby nie dało sie włączyć komputera bo jak wiemy w trybie awaryjnym da się go uruchomić bez hasła. Jest jakiś sposób żeby gdy włączam komputer w trybie awaryjnym trzeba było wpisać hasło?

30.03.2009
15:51
[2]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Przyłączam się do pytania.
na necie znajduję tylko jak hasło usunąć;/

30.03.2009
15:56
[3]

hopkins [ Zaczarowany ]

Haslo dla administratora? Haslo w Biosie?

31.03.2009
04:55
smile
[4]

SysOp [ Pretorianin ]

TrueCrypt

31.03.2009
05:00
[5]

Narmo [ nikt ]

"bo jak wiemy w trybie awaryjnym da się go uruchomić bez hasła."
Załóż hasło na konto Administrator i nawet w trybie awaryjnym trzeba je będzie podawać.

31.03.2009
08:11
[6]

mikas(PL)!!!!! [ Człowiek z Gitarą ]

najlatwiej zainstaluj Linuxa an partycji z Windowsem wtedy wejdziesz do dokomentów z Windy bez chasla, ael seby pograc zainstaluj inna wersje windowsa( czyli jak masz Win XP zainstaluj se Viste albo 2K)

TYLKO NIE FROMATUJ DYSKU PODCZAS INSTALACJI WINDY

01.04.2009
13:12
[7]

aloys [ Centurion ]

u mnie jak instalowałem xp to wyskoczyło żebym wpisał hasło

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.