kUbuś888 [ Chor��y ]
Problem z kompem
Jak zrobić żeby nie dało sie włączyć komputera bo jak wiemy w trybie awaryjnym da się go uruchomić bez hasła. Jest jakiś sposób żeby gdy włączam komputer w trybie awaryjnym trzeba było wpisać hasło?
Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
Przyłączam się do pytania.
na necie znajduję tylko jak hasło usunąć;/
hopkins [ Zaczarowany ]
Haslo dla administratora? Haslo w Biosie?

SysOp [ Pretorianin ]
TrueCrypt
Narmo [ nikt ]
"bo jak wiemy w trybie awaryjnym da się go uruchomić bez hasła."
Załóż hasło na konto Administrator i nawet w trybie awaryjnym trzeba je będzie podawać.
mikas(PL)!!!!! [ Człowiek z Gitarą ]
najlatwiej zainstaluj Linuxa an partycji z Windowsem wtedy wejdziesz do dokomentów z Windy bez chasla, ael seby pograc zainstaluj inna wersje windowsa( czyli jak masz Win XP zainstaluj se Viste albo 2K)
TYLKO NIE FROMATUJ DYSKU PODCZAS INSTALACJI WINDY
aloys [ Centurion ]
u mnie jak instalowałem xp to wyskoczyło żebym wpisał hasło