GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Xbox

30.03.2009
14:12
[1]

sargonwielki [ Konsul ]

Xbox

Czy xbox premium różni się czymś od Xbox arcade i elite?

30.03.2009
14:12
[2]

Mr_Baggins [ Consigliere ]

Google wysiadło?

30.03.2009
14:16
[3]

sargonwielki [ Konsul ]

Ok już znalazłem ;P

30.03.2009
14:17
[4]

Kamiot [ Tajniak ]

różni się że acrade ma karte pamięci a premium i elite dysk.

30.03.2009
14:20
[5]

.Eric Cartman. [ Skater ]

Na arcade bywa że w nie które gry nie można grać w sieci. Elite ma 120gb.

30.03.2009
19:44
smile
[6]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

.Eric Cartman.-->A czym się różni czerwone ferrari od czarnego ferrari? A poza tym nie wprowadzaj chłopaka w błąd łomie, bo jeszcze się zniechęci

01.04.2009
14:34
[7]

Scortch [ Runner ]

Eric cartman ---> zasmakowało się Mirror's Edge, co?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.