GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam jakiegoś fajnego cRPG

29.03.2009
20:43
[1]

Selus Wielki [ Chor��y ]

Szukam jakiegoś fajnego cRPG

polećcie coś ;p


narazie w Diablo II i titan quest

29.03.2009
20:45
smile
[2]

yo dawg [ Konsul ]

Rzeknij pierw Podróżniku w jakie już grałeś.

29.03.2009
20:46
[3]

JanP_ [ MoonWalker ]

Wiedźmin.

Legend Hand of God > połączenie hak end slesza z crpg.

29.03.2009
20:48
smile
[4]

.Eric Cartman. [ Skater ]

Wiedźmin, Obilivon, Gothic 3, Fallout 3

29.03.2009
20:51
[5]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Darkensang

29.03.2009
20:55
[6]

Gromb [ P12 ]

coś oldskulowego

SUMMONER

29.03.2009
20:56
[7]

Xenesthis [ Legionista ]

Może Gothic, Drakensang albo Wiedźmin ? :) Niebawem wychodzi również Dragon Age.

29.03.2009
20:56
[8]

Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]

.Eric Cartman ---> Popieram i dodaję Legend:Hand of God

29.03.2009
20:58
smile
[9]

Azerko [ Alone-in-the-wild ]

Wiedźmin

29.03.2009
21:00
[10]

Darth Father [ Spam Master ]

serie Gothic,Baldurs Gate,Neverwinter Nights,Ice Wind Dale

29.03.2009
21:00
smile
[11]

fazikjunior [ Generaďż˝ ]

Drakensang i Legend Hand of God:)

29.03.2009
21:19
smile
[12]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Jak masz jaja (nie pokazuj, uwierzymy na słowo) to Świątynia Pierwotnego Zła jest świetna, odlschoolowa, że aż papierem pachnie ;]

29.03.2009
21:21
[13]

Neo12 [ Prince of Persia ]

Jak Diablo II i TitanQuest to cRPG to pójdę się obrzezać - całe życie myślałem że to h'n's.

29.03.2009
22:06
smile
[14]

ejnar [ Konsul ]

Wiedźmin Edycja Rozszerzona

02.04.2009
11:37
smile
[15]

Hubi9 [ Pretorianin ]

OBLIVION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEST SUPER, SUPER I JESZCZE RAZ SUPER!!!!!!

02.04.2009
15:49
[16]

Jaluk [ Pretorianin ]

Legend Hand of God, Loki, Wiedźmin

02.04.2009
15:52
[17]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

Nie mów, że w Gothica nie grałeś?
Tylko najpiew 1 i 2 z NK, bo 3 podobno średnia a ZB to porażka

1 miażdży klimatem.

02.04.2009
16:12
smile
[18]

Eregus [ Centurion ]

Ja ci bardzo polecam Mass Effect, może i nie jest (jak większość cRPGów) osadzona w średniowieczu, tylko w czasach przyszłych, ale jest to najlepszy cRPG jaki widziałem. Bardzo ważna w grze są rozmowy, to głównie czyni je bardzo dobrym cRPGiem. Bardzo mi się spodobało też w tej grze to, że zależnie kogo weźmiemy do drużyny (musimy wybrać 2 z 6) coś innego się stanie.

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11003

03.04.2009
00:32
[19]

Kosiciel [ Konsul ]

Skoro Mass Effect, to może i starsze Knights of the Old Republic? Jak jesteś fanem świata Gwiezdnych Wojen, to lepszego cRPG nie ma :D Do tego Wiedźmin ER - w sumie dla mnie to gra przygodowa/akcji z elementami RPG, ale naprawdę dooobra.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.