Selus Wielki [ Chor��y ]
Szukam jakiegoś fajnego cRPG
polećcie coś ;p
narazie w Diablo II i titan quest

yo dawg [ Konsul ]
Rzeknij pierw Podróżniku w jakie już grałeś.
JanP_ [ MoonWalker ]
Wiedźmin.
Legend Hand of God > połączenie hak end slesza z crpg.

.Eric Cartman. [ Skater ]
Wiedźmin, Obilivon, Gothic 3, Fallout 3
davhend [ Ghost of Sparta ]
Darkensang
Gromb [ P12 ]
coś oldskulowego
SUMMONER
Xenesthis [ Legionista ]
Może Gothic, Drakensang albo Wiedźmin ? :) Niebawem wychodzi również Dragon Age.
Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]
.Eric Cartman ---> Popieram i dodaję Legend:Hand of God

Azerko [ Alone-in-the-wild ]
Wiedźmin
Darth Father [ Spam Master ]
serie Gothic,Baldurs Gate,Neverwinter Nights,Ice Wind Dale

fazikjunior [ Generaďż˝ ]
Drakensang i Legend Hand of God:)

rzaba89nae [ WTF!? ]
Jak masz jaja (nie pokazuj, uwierzymy na słowo) to Świątynia Pierwotnego Zła jest świetna, odlschoolowa, że aż papierem pachnie ;]
Neo12 [ Prince of Persia ]
Jak Diablo II i TitanQuest to cRPG to pójdę się obrzezać - całe życie myślałem że to h'n's.

ejnar [ Konsul ]
Wiedźmin Edycja Rozszerzona

Hubi9 [ Pretorianin ]
OBLIVION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEST SUPER, SUPER I JESZCZE RAZ SUPER!!!!!!
Jaluk [ Pretorianin ]
Legend Hand of God, Loki, Wiedźmin
Garret Rendellson [ Szlachcic ]
Nie mów, że w Gothica nie grałeś?
Tylko najpiew 1 i 2 z NK, bo 3 podobno średnia a ZB to porażka
1 miażdży klimatem.

Eregus [ Centurion ]
Ja ci bardzo polecam Mass Effect, może i nie jest (jak większość cRPGów) osadzona w średniowieczu, tylko w czasach przyszłych, ale jest to najlepszy cRPG jaki widziałem. Bardzo ważna w grze są rozmowy, to głównie czyni je bardzo dobrym cRPGiem. Bardzo mi się spodobało też w tej grze to, że zależnie kogo weźmiemy do drużyny (musimy wybrać 2 z 6) coś innego się stanie.
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11003
Kosiciel [ Konsul ]
Skoro Mass Effect, to może i starsze Knights of the Old Republic? Jak jesteś fanem świata Gwiezdnych Wojen, to lepszego cRPG nie ma :D Do tego Wiedźmin ER - w sumie dla mnie to gra przygodowa/akcji z elementami RPG, ale naprawdę dooobra.