misio ssj [ Pretorianin ]
Pomoc odnosnie killzone 2
Mam pytanie.Gram w strefe wojny ( tryb sieciowy) i powiedzcie mi jak mozna porozumiewac sie z innymi graczami????? Wiem ze to ,oze wydawac sie glupie ale prosze o pomoc.
Chodzi mi o porozumiewanie sie w czasie gry.
danielo [ Pretorianin ]
Mi sie wydaje że tylko Headset, bo nigdy nie widziałem żeby ktoś coś pisał.
misio ssj [ Pretorianin ]
No wlasnie ale gdzie go podlanczyc????
albz74 [ Legend ]
Jezeli masz headset z PS2, np od Socom, to podłączysz do dowolneg portu USB. Headset do PS3 to dowolne urządzenie pracujące w technologii BT więc nie podłączasz go nigdzie, tylko w ustawieniach konsoli synchronizujesz i raz uwierzytalniasz połączenie (jak z każdym innym urządzeniem BT)