GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomoc odnosnie killzone 2

29.03.2009
18:18
[1]

misio ssj [ Pretorianin ]

Pomoc odnosnie killzone 2

Mam pytanie.Gram w strefe wojny ( tryb sieciowy) i powiedzcie mi jak mozna porozumiewac sie z innymi graczami????? Wiem ze to ,oze wydawac sie glupie ale prosze o pomoc.

Chodzi mi o porozumiewanie sie w czasie gry.

29.03.2009
18:44
[2]

danielo [ Pretorianin ]

Mi sie wydaje że tylko Headset, bo nigdy nie widziałem żeby ktoś coś pisał.

02.04.2009
09:23
[3]

misio ssj [ Pretorianin ]

No wlasnie ale gdzie go podlanczyc????

02.04.2009
09:31
[4]

albz74 [ Legend ]

Jezeli masz headset z PS2, np od Socom, to podłączysz do dowolneg portu USB. Headset do PS3 to dowolne urządzenie pracujące w technologii BT więc nie podłączasz go nigdzie, tylko w ustawieniach konsoli synchronizujesz i raz uwierzytalniasz połączenie (jak z każdym innym urządzeniem BT)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.