GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bardzo niski wysył na stałym łączu.

29.03.2009
15:41
[1]

Sitros [ The One ]

Bardzo niski wysył na stałym łączu.

Jestem podłączony do sieci domowej (stałe łącze Netii) do której należą razem ze mną 3 osoby. Niestety ani ja, ani niestety mój administator sieci nie za bardzo znają się na administrowaniu sieci, bądź ustawieniach routera, ale o tym później... Do października poprzedniego roku wszystko było ok: dało się grać w gry MMO, dało się pisać wątki na forum, wysyłać maile itp. Aż któregoś dnia zwyczajnie próbowałem się zalogować do World of Warcraft i wszyscy gracze mieli nazwy Unknown a ja nie mogłem nic zrobić i po 15 sek dostawałem okienko z Disconnect'em. Myślałem że to wina mojego komputera i że nie działa tylko gra, lecz problem zaczął pojawiać się na każdym forum, gdy próbowałem wysłać maila z więcej niż 1 zdaniem, o załączniku mającym 14kb już nie wspomne. Nawet większe wiadomości na gg nie chciały dochodzić do odbiorcy. Po jakimś czasie okazało się iż ten sam problem ma sam administrator sieci, który nie ma pojęcia o administrowaniu sieci. (przez to że niedawno poprzedni admin się wyprowadził i teraz jego ojciec został adminem a tamten ma wszystko w d*pie). Podobno dzwonił do Netii i u nich wszystko jest w porządku. Pojawił się pomysł że to wina routera ale niestety zostało to zaniechane bo mamy router połączony z modemem i to jest za drogie. I tak od października się męcze z tym nieszczęsnym internetem. Ale poszedłem do znajomej i od niej pisze ten wątek. Może ktoś z was miał podobny problem lub będzie wiedział jak sie z tym uporać.

Przepraszam za tak sporą ilość tekstu, ale to i tak jest w dużym skrócie.
I proszę was. Postarajcie się pomóc.

29.03.2009
15:44
[2]

endrju771 [ Slim Shady ]

Pojawił się pomysł że to wina routera ale niestety zostało to zaniechane bo mamy router połączony z modemem i to jest za drogie.

Nie rozumiem tego zdania. Co ma cena do działania? Możesz kupić za 50zł i będzie działał tak samo jak ten za 500, jeśli będzie dobrze skonfigurowany. Znajdź kogoś, kto się na tym zna i wyjaśnij sprawę.

29.03.2009
15:53
[3]

Kane [ bladesinger ]

1. restart routera i switcha (jesli jeszcze tego nie zrobiles)
2. sprawdz lepeij czy nikt nie bawi sie w p2p i nie wysyla 20 filmow w swiat
domyslam sie ze nie masz zadnych limitow (na download / upload) jak masz to sprawdz jakie one sa i czym grozi przekroczenie oraz czy przypadkiem nie przekroczyles.

29.03.2009
16:00
[4]

Sitros [ The One ]

endrju771 ---> Fakt, mozna nie zroumiec bo troche chaotycznie to napisalem. Chodzi o to ze pomyslalem ze byc moze jest to wina routera, ze mogl sie zepsuc czy cos w tym stylu, badz ma sle ustawienia, a admin nie umie ich naprawic. Dlatego chcialem kupic nowy, ale okazalo sie ze u nas jest router polaczony z modemem i to ponoc duzo kosztuje. Dlatego "zapomnielismy" o tym.

Kane ---> Restart byl robiony duzo razy i nic.
Jest ta 3 osoba ktora nie wiem czy nie sciaga za duzo. I nie wiem jak to sprawdzic. Prosilbym o jakies wskazowki, bo w ogole nie znam tej osoby i troche by to dziwnie wygladalo jakbym wszedl do jej domu i zagladal do komputera.
A o limity sprawdze jak wroce do domu.

29.03.2009
19:21
smile
[5]

SysOp [ Pretorianin ]

Wezwij kogoś kto się na tym zna i niech to zobaczy i skonfiguruje poprawnie sieć i router, przez forum to se można gdybać co się tam dzieje i gdzie tkwi problem...

"administrator sieci, który nie ma pojęcia o administrowaniu sieci..." Jeżeli nie ma pojęcia to nie jest żadnym adminem tylko użyszkodnikiem.

29.03.2009
19:45
[6]

neurontin [ Centurion ]

U mnie był podobny przypadek w sąsiedzkiej sieci... zebraliśmy się i kupiliśmy coś z prawdziwego zdarzenia Linksys AM200-EU

to w sumie rozwiązało sprawę, bo można go naprawdę dobrze skonfigurować
jeśli nie p2p (ktoś może używać i obciążać łącze) to problem jest po stronie Netii albo niskiej jakości routera którego obecnie używacie...

29.03.2009
19:46
[7]

Kane [ bladesinger ]

jeszcze jedno pytanie - po restarcie routera jest cokolwiek lepiej przez nastepnych parenascie minut? jak nie, to raczej nie jest to ktos kto zuzywa cala linie. sprobuj wymienic router (np pozycz tylko musisz umiec go skonfigurowac), chocby na 30 minut aby zobaczyc czy to nie jest moze uszkodzony router.

05.04.2009
14:54
[8]

Sitros [ The One ]

Pozyczylbym juz dawno tylko tak jak powiedzialem mamy podobno router razem z modemem w jednym urzadzeniu a takiego "czegos" nikt z moich znajomych nie posiada.

SysOp ---> Wezwalbym, tylko takie uslugi sa chyba troche kosztowne a nikomu poza mna ten problem nie ciazy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.