eT x BanDzaii [ Konsul ]
Scenariusze RPG....
Czy moze ktos dac linki do jakis klimatycznych i naprawde godnych polecenia scenariuszy RPG? szukam typowych mrocznych,horrorowych scenariuszy z zaznaczeniem ze nie musi to byc Zew Cthulhu,osobiscie wolalbym jakies uniwersalne nie wymagające zadnego stworoznego swiata mające miejsce akcji wspolczensnie
ale bede wdzieczyn za kazdy link
Pozdrawiam:)
ppaatt1 [ Trekker ]
? Grać w erpega ze scenariuszem? To już własnych pomysłów ni ma? Jak tak nalegasz to popatrz po papierowych scenariuszach. Do Warhammera np. Splądrowane krypty. Do D&D też jest dużo.
eT x BanDzaii [ Konsul ]
Traktuje to jako forme odskoczni bo niezbyt czesto gram w tego typu gry a i moja wyobraznia lubi szwankowac wiec jezeli znasz cos ciekawego to prosilbym o pomoc;)
nie kazdy musi miec ciekawe pomysły:)
Własnie prosilem o jakeis konkretne ktore moze juz znasz i uwazasz za sprawdzone
ppaatt1 [ Trekker ]
Tylko pamiętaj że gracze nie zawsze będą podążać scenariuszem. Pamiętam jedną podręcznikową sesje w Neuroshime. Wg. scenariusza gracz miał znaleźć w kiblu trupa, za to jedna z postaci otworzyła drzwi do kibla odsunęła trupa i załatwiła się po czym chciała wyjść (a wtedy MG trochę utrudniał wyjście :) ) :)
Scenariusze?
Podaj może jakieś gg czy cuś.

eT x BanDzaii [ Konsul ]
1265442
eT x BanDzaii [ Konsul ]
odswieze wątek:)
Wiec tak mam juz koncepty i pare innych calkiem ciekawych pomysłów wszytko utrzymane oczywiscie w stylu horrorowym
a teraz potrzebuje dobrych soundtracków i licze na Was drodzy GOLowicze mam juz Silent Hilla ktorego soundtrack wywołuje dresze ta cala psychodela :)
prosze Was bardzo o linki do rownie klimatowych kawałków
shadzahar [ Generaďż˝ ]
bez tego nie ma horroru ;p