GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Scenariusze RPG....

26.03.2009
23:34
[1]

eT x BanDzaii [ Konsul ]

Scenariusze RPG....

Czy moze ktos dac linki do jakis klimatycznych i naprawde godnych polecenia scenariuszy RPG? szukam typowych mrocznych,horrorowych scenariuszy z zaznaczeniem ze nie musi to byc Zew Cthulhu,osobiscie wolalbym jakies uniwersalne nie wymagające zadnego stworoznego swiata mające miejsce akcji wspolczensnie
ale bede wdzieczyn za kazdy link
Pozdrawiam:)

26.03.2009
23:39
[2]

ppaatt1 [ Trekker ]

? Grać w erpega ze scenariuszem? To już własnych pomysłów ni ma? Jak tak nalegasz to popatrz po papierowych scenariuszach. Do Warhammera np. Splądrowane krypty. Do D&D też jest dużo.

26.03.2009
23:42
[3]

eT x BanDzaii [ Konsul ]

Traktuje to jako forme odskoczni bo niezbyt czesto gram w tego typu gry a i moja wyobraznia lubi szwankowac wiec jezeli znasz cos ciekawego to prosilbym o pomoc;)
nie kazdy musi miec ciekawe pomysły:)

Własnie prosilem o jakeis konkretne ktore moze juz znasz i uwazasz za sprawdzone

26.03.2009
23:45
[4]

ppaatt1 [ Trekker ]

Tylko pamiętaj że gracze nie zawsze będą podążać scenariuszem. Pamiętam jedną podręcznikową sesje w Neuroshime. Wg. scenariusza gracz miał znaleźć w kiblu trupa, za to jedna z postaci otworzyła drzwi do kibla odsunęła trupa i załatwiła się po czym chciała wyjść (a wtedy MG trochę utrudniał wyjście :) ) :)

Scenariusze?
Podaj może jakieś gg czy cuś.

26.03.2009
23:49
smile
[5]

eT x BanDzaii [ Konsul ]

1265442

04.04.2009
00:19
[6]

eT x BanDzaii [ Konsul ]

odswieze wątek:)
Wiec tak mam juz koncepty i pare innych calkiem ciekawych pomysłów wszytko utrzymane oczywiscie w stylu horrorowym
a teraz potrzebuje dobrych soundtracków i licze na Was drodzy GOLowicze mam juz Silent Hilla ktorego soundtrack wywołuje dresze ta cala psychodela :)
prosze Was bardzo o linki do rownie klimatowych kawałków

04.04.2009
10:04
[7]

shadzahar [ Generaďż˝ ]


bez tego nie ma horroru ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.