GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic-pytanie

25.03.2009
19:26
[1]

Darth Father [ Spam Master ]

Gothic-pytanie

A więc mam w sumie dwa pytania:
Gdzie jest Nek ,proszę o dokładne wyjaśnienie?
Diego mówi mi że mam wystarczający poziom poparcia(Pisze przed rozmową:Poziom przyjęcia:5)
co mam zrobić żeby mnie przyjął oprócz tego z Nekiem?

25.03.2009
19:32
smile
[2]

xkxtx [ Dark Man X ]

Nek jest (martwy) w jaskini którą znajdziesz jak wyjdziez ze Starego Obozu południową bramą i skierujesz się w pobliżu kretoszczurów po prawej (3 kretoszczury zabijasz wchodzisz do jaskini ograbiasz Neka z jego naszyjnika który wręczasz Złemu w SO)

jest jeszcze kilka zadań jakie musisz wykonać zanim Diego wyśle Cię do Gomeza, m.in Test Zaufania, pogadaj z cieniami którzy się jakoś nazywają i wykonaj dla nich zadania (np. scatly w pobliżu areny)

26.03.2009
10:18
[3]

claudespeed18 [ Legend ]

pamietam jak kiedys w to pierwszy raz grałem i nie mialem jeszcze neta, gre odkrywałem sam, bez zadnych poradników, pomocy itp, ah to byla dopiero przyjemnosc nie to co dzis ;]

26.03.2009
13:49
[4]

Darth Father [ Spam Master ]

dobrze kolejne pytanie:
Co ja muszę zrobić żeby zostać tym cholernym cieniem?!
Zrobiłem kłesty u:Diego(test zaufania),Zły,Thorus,Scatty(2 walki),Rączka,Dexter,Świstak

26.03.2009
13:52
[5]

Mac94 [ TF2 Player ]

To powinno być dość już. Musisz jeszcze mieć 5 poziom (bohatera).

26.03.2009
13:54
[6]

Darth Father [ Spam Master ]

aha dzięki wielkie tylko jak go wbić jak prawie wszystko wokół miasta wybite

26.03.2009
14:04
smile
[7]

Itachi Madara [ Kazuya Mishima ]

To wyjdź gdzieś dalej,tylko uważaj.

26.03.2009
14:12
[8]

migiel1212 [ Pretorianin ]

a przy rozmowie z gomezem uważaj co klikasz najpierw zapisz

26.03.2009
14:54
smile
[9]

thrundil [ Centurion ]

Chodzi tu o Gothic 1???Ja expiłem na kretoszczurach i tak zabijałem aż doszedłem do jaskini i tam leżał martwy ziom.

26.03.2009
19:16
[10]

claudespeed18 [ Legend ]

pytania o takie banały, no sory ale to chyba nie gra dla ciebie, sam popróbuj i połaź, zresztą słuchaj co NPC-e mówia do ciebie, najlepiej odłóz gre na pare lat i potem zagraj ;]

26.03.2009
20:02
[11]

Darth Father [ Spam Master ]

Oj tam spokojnie claud:) już sobie poradziłem.Zostałem cieniem:)(Teraz okradam chatę Gomeza):)

27.03.2009
21:04
[12]

Robar2 [ Pretorianin ]

1)Nek nie żyje.przed miastem jest jaskinia w której znajdziesz Neka.
2)Trzeba zdobyć poziom 5

28.03.2009
14:31
[13]

Darth Father [ Spam Master ]

Ok mam kolejny problem a raczej pytanie:Czy jeśli wypiję esencję np.siły +3 to będę to miał na zawsze czy tylko na jakiś limit czasowy?

28.03.2009
14:40
[14]

szymon_majewski [ Senator ]

Na zawsze :)

28.03.2009
14:41
[15]

orzinn [ GOD LIKE ]

Na zawsze. O ile pamiętam był jakiś bug , że mogłeś w nieskończoność używać takich napojów ale nie pamiętam jak go się robiło.

28.03.2009
14:41
[16]

ArtoseruS [ Konsul ]

Na zawsze.

28.03.2009
14:45
[17]

power gracz [ Cwaniak ]

orzinn---> chyba to bylo tak(w G2NK dzialalo) ze idziemy na jakas slaba bestie,pijemy przy niej,a kiedy nas puknie,bezi przerywa picie,ale efekt zostaje

28.03.2009
14:47
[18]

Darth Father [ Spam Master ]

To jeszcze jedno pytanko.Ile zajmuje przejście Gotika w godzinach z jakąś połową kłestów pobocznych?

28.03.2009
14:48
[19]

orzinn [ GOD LIKE ]

Power---> no dobrze przypomniałem sobie ^^

edit: Darth bardzo DŁUGOOO. G2NK chyba najdłużej się przechodzi(moim zdaniem). Jedynke to około 30godzin lub więcej jeśli grasz non-stop

28.03.2009
17:56
[20]

Darth Father [ Spam Master ]

Eh kolejne pytanie:(...Jak zabić królową pełzaczy?

28.03.2009
18:03
[21]

|LoW|Snajper [ Senator ]

Wyciagasz miecz i ja bijesz. CaPisH?

28.03.2009
18:12
[22]

Darth Father [ Spam Master ]

Tylko że ja do niej podbiegam,walę z buławy czy tam czego a ona za hu*a życia nie traci:/
Mam tylko łuk który wali 20:(A obok który wali 37 ale brakuje 3 do zręczności:/

28.03.2009
18:14
[23]

DVDdawDVD [ Wszedłem ]

To może z kuszy.

28.03.2009
18:22
[24]

Eregus [ Centurion ]

Ja waliłem ją z jak największego dystansu mieczem, wtedy ona do mnie nie dosięgała, a ja jej HP kradłem.

29.03.2009
10:18
[25]

Darth Father [ Spam Master ]

Dobrze już pokonałem tą królową i tu znowu problem:)Jak pozabijać te WSZYSTKIE gobliny w jaskini w której znajduje się almanach!?Udało mi się zabić tylko te na końcu mostu ale tam ze środka po chwili biegnie na mnie tego z 20!!!Jak to w miarę łatwo pozabijać?

29.03.2009
10:48
[26]

Darth Father [ Spam Master ]

up

29.03.2009
11:21
[27]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Myśl !
One biegną na Ciebie mostem, ty przeskakujesz ten sznur co trzyma most w powietrzu(tak że upadasz po drugiej stronie sznura, na ziemie, nie w przepaść) i je zabijasz.

29.03.2009
11:26
smile
[28]

Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]

Dla ciebie jakiś poradnik. Co jakiś czas problemy. Teraz tracisz cały Fun wypływający z rozgrywki. Jak tak będziesz grał to zaśniesz. WIĘCEJ FUNU!! Emocji, myślenia!!

PS. Jak skończysz Gothica i masz jeszczę chętkę w niego pograć to polecam osobiście mod Mroczne Tajemnice.

29.03.2009
11:33
[29]

Qverty [ Generaďż˝ ]

Darth Father--->jak ty na etapie królowej pełzaczy miałeś łuk który wali 20 i tak słaby miecz że nic jej życia nie odbierałeś to daj se spokój z Gothiciem. Nawet z goblinami masz problem, zero inicjatywy pytasz się o byle głupoty byleby ktoś ci powiedzial jak coś zrobic. To tak jakbys cheatował.

29.03.2009
13:03
[30]

Darth Father [ Spam Master ]

Qverty-->miecz zabierał HP tylko trzeba było jakieś 20 uderzeń i od razu szła jakaś 1/8 hp

29.03.2009
14:47
[31]

Darth Father [ Spam Master ]

Zostałem strażnikiem ale nie mam już żadnego questa oprócz odprowadzenia Dustego do sekty.Skąd mam wziąć questy w Starym Obozie.Patrzyłem a u Kruka ani Gomeza nic nie ma:(

29.03.2009
14:49
[32]

endrju771 [ Slim Shady ]

Co za łoś... Ty nie umiesz w to grać. RPG polega na łażeniu i szukaniu, w ogóle to doszedłeś Ty do 2. rozdziału?

To idź do obozu sekty i pogadaj z Lesterem. Od Gomeza powinieneś dostać zadanie zbadania co się tam dzieje.

29.03.2009
14:50
[33]

Darth Father [ Spam Master ]

tak...
endrju-->a musiałeś już nabić tego 1 posta tylko po to żeby mnie obrazić a nie wnosząc nic do tematu?
No i właśnie już tego kłesta zrobiłem i żadnego następnego tam nie ma.

29.03.2009
15:32
[34]

Darth Father [ Spam Master ]

łup!

29.03.2009
15:49
[35]

Darth Father [ Spam Master ]

down!

29.03.2009
15:53
[36]

xkxtx [ Dark Man X ]

w SO nie ma już questów (moze ze 2-3 jeszcze , ale to małe questy) teraz musisz porobić zadania w obozie sekty , a potem w NO

29.03.2009
15:59
smile
[37]

Mr.Eko [ Assassin ]



Masz i skończ nabijać posty -.-".

29.03.2009
18:09
[38]

ejnar [ Konsul ]

To ja mam pytanie :wykonałem już wszystkie zadania w Sielden ,oprócz zadania z Hatloddem na temat planu łodzi , skąd wziąć takie plany ,i od kogo

29.03.2009
18:23
smile
[39]

samioklet [ Pretorianin ]

[37]

29.03.2009
18:26
[40]

Bosmanfrx [ Pretorianin ]

Nie chciałbym Cię wprowadzić w błąd, lecz chyba plany łodzi kupisz/zdobędziesz od jednego z asasynów. Ktoś będzie musiał to potwierdzić.

30.03.2009
13:11
smile
[41]

Bezimienny Adek [ Junior ]

Pewnie nie wychodziłeś z obozu .

01.04.2009
09:27
[42]

Darth Father [ Spam Master ]

ok kolejne pytanie:Jak zabić tego Trola na Ulu-Mulu?Skąd wziąć te zaklęcie pomniejszenia po raz 2?

01.04.2009
13:16
[43]

Darth Father [ Spam Master ]

up!

01.04.2009
13:33
[44]

Darth Father [ Spam Master ]

up!

04.04.2009
16:02
[45]

Darth Father [ Spam Master ]

No i nadszedł ten dzień!!!Przeszedłem Gotika!!!:)Dziękuję wszystkim osobom w tym wątku za pomoc:)

04.04.2009
16:08
[46]

kluha666 [ Senator ]

Polecam jeszcze zagrać w dwójkę i dodatek :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.