GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Mirror's Edge

25.03.2009
17:52
[1]

<<dudi>> [ Junior ]

Problem z Mirror's Edge

Siema wszystkim smilies/bigsmile.gif mam taki problem, a mianowicie:

Załatwiłem sobie grę Mirror's Edge, zainstalowałem, wszystko dobrze gra się uruchamia .... i tu jest problem ;/ jak gra się uruchamia nie widać nic [dźwięk jest] powinny byc jak słychac przedstawinie firm EA Games itp. a zamiast tego jest cały ekran cos jakby zaśnieżony jak w starych telewizorach, i jest taki komunikat :

SIGNAL OUT IF RANGE
Hs : 74K
Vs : 59Hz

SIGNAL SAFE RANGE
Hs : 30 - 72K
Vs : 50 - 160Hz

Inie mam pojęcia co to oznacza [ co jest nie tak ] ;/ chciałem wam zrobic screena ale jak go robie to po wklejeniu w np. painta mam normalny widok z gry smilies/bigsmile.gif:D:D a mój komp spełnia wymagania w całości Procesor Intel Core Duo e8400 3.00 GHz , 4 GB RAM-u Platinum Edition , Dysk 500 Gb , Karta Graficzna Ati Radeon HD 4850 512 mb z sterami 8.5 , jedyne co to ekran stary bo HIVISION CT1772PF z rozdzielka 1280 x 1024 można więcej ale nie pamietam ile :/ Wszystko zawsze mi ładnie chodziło CRYSIS NA FULL DETALACH wszystko Assansis creed far cry 2 wszystko było zawsze dobrze ;/ prosze o pomoc co to moze oznaczac i jak sie tego pozbyc ;/

01.04.2009
19:33
smile
[2]

CESAR VIALPANDO [ Centurion ]

rob screeny co mili sekundę minimalizuj gre i wklejaj do painta i może przejdziesz 2% pierwszej misji jeśli trafisz mycha w nowa gra

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.