GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka to gra?

24.03.2009
16:13
smile
[1]

kosiarka55 [ Junior ]

Jaka to gra?

Witam poszukuje gry który kolega mi przedstawił tak:
Można mieć prace np. policjant, ratownik równierz kupić samochód można i wtedy trzeba go zarejestrować. I że to jest normalne życie.
Gra jest firmy Ea Games ale nie jest pewny

Mówił jeszcze że ostatnia litera to d, t albo x


Prosze o pomoc w znalezieniu tej gry

24.03.2009
19:24
[2]

Pit17 [ Stalker ]

ee....The Sims?

24.03.2009
19:26
[3]

ppaatt1 [ Trekker ]

Second Life?

24.03.2009
19:26
smile
[4]

gnoll [ Without brain ]

Pit17 --> No mi też się wydaję że to chodzi o 464185165 dodatek do tej gry pt. Własny Biznes :)

24.03.2009
20:20
[5]

kosiarka55 [ Junior ]

patrzyłem simsy tylko że to widok jest za postacią a grafika zbliżona do gry metin 2

24.03.2009
20:41
[6]

sszaki [ Generaďż˝ ]

Virtually Jenna ??

24.03.2009
21:05
[7]

kosiarka55 [ Junior ]

NIE TEŻ TO NIE JEST TO
tam można być również facetem

24.03.2009
21:12
[8]

Magister dicit [ Centurion ]

GTA V :D

24.03.2009
21:35
[9]

sszaki [ Generaďż˝ ]

no w virtually jenna mozna być facetem :)

25.03.2009
21:28
smile
[10]

kosiarka55 [ Junior ]

virtually jenna to nie jest to

25.03.2009
21:47
smile
[11]

Endemic_thought [ **(O)-METAL GEAR-(O)*** ]

to mi wygląda na NHL 2000

27.03.2009
14:40
[12]

kosiarka55 [ Junior ]

nhl 2000 to nie to
wiem escze że to nie jest gra internetowa

27.03.2009
14:42
[13]

Fett [ Avatar ]

No to może Grand Theft Auto? Można byc ratownikiem, policjantem (viligante), widok zza plecow, gra sie facetem, prawie normalne zycie. Nie wiem jak z kupnem samochodu

27.03.2009
15:08
[14]

jetix200 [ Człowiek ]

Poszukaj na stronie EA Games.:P

27.03.2009
16:50
smile
[15]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

W gta oczywiście, kupuje się samochód, rejestruje na siebie, płaci ubezpieczenie, itp. Nie ma mowy o nielegalnym źródle

27.03.2009
17:18
smile
[16]

Endemic_thought [ **(O)-METAL GEAR-(O)*** ]

To w takim razie Red Alert bo nic innego do głowy mi nie przychodzi.

30.03.2009
22:53
[17]

kosiarka55 [ Junior ]

dzieki

30.03.2009
23:10
[18]

kosiarka55 [ Junior ]

a która część gta

31.03.2009
01:12
[19]

orzinn [ GOD LIKE ]

To nie GTA w konia cię robią :p to prawdopodobnie Scare Face tam sie rejestruje samochód i to co wymieniłeś

01.04.2009
18:53
[20]

kosiarka55 [ Junior ]

dzieki
to chyba to

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.