GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Konkurs wiedzy na temat gry Tibia

23.03.2009
18:47
[1]

pawloki [ TSW KRK ]

Konkurs wiedzy na temat gry Tibia

Zaczynamy.


Pierwsze pytanie

Jak się nazywa startowa kraina w grze tibia?

23.03.2009
18:48
[2]

slayn [ Konsul ]

pacc?

23.03.2009
18:49
[3]

pawloki [ TSW KRK ]

niestety nie

23.03.2009
18:50
[4]

wojak5 [ Underboss ]

żadnego regulaminu?

23.03.2009
18:51
[5]

karolreal [ Pretorianin ]

Się nazywa Rookgard

23.03.2009
18:53
[6]

pawloki [ TSW KRK ]

Regulaminu nie ma.

karolreal zdajesz.

23.03.2009
18:56
smile
[7]

maxxiorex [ Junior ]

Rookgard

23.03.2009
18:57
smile
[8]

szuBZ [ HartigaN ]

[2]

23.03.2009
18:58
[9]

pawloki [ TSW KRK ]

maxxiorex

za późno.

23.03.2009
18:59
[10]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

Jak się nazywa człowiek który pierwszy na świecie przeszedł tibie ??

23.03.2009
19:00
[11]

PUNI$HER [ Konsul ]

[10] Salomon ?

23.03.2009
19:00
[12]

pawloki [ TSW KRK ]

ty nie zdajesz.

teraz zadaje karolreal nałogowy gracz tibi.

23.03.2009
19:01
[13]

Damian1539 [ Senator ]

Ja zadam . Ile jest potworow w Tibii ? ^^

23.03.2009
19:01
smile
[14]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

"Salomon ?"

Przecież to Był Chuck Norris

23.03.2009
19:03
[15]

pawloki [ TSW KRK ]

strzelam 123

23.03.2009
20:51
smile
[16]

Evamcloud [ Legionista ]

wszyscy macie hunta.

23.03.2009
21:02
smile
[17]

call of hajs [ Pretorianin ]

Je*** was?
Nawet chuck norris nie jest tak głupi żeby w to grać...

23.03.2009
21:26
[18]

kurol1996 [ Chor��y ]

[17] popieram xDD tobia to ** shitt xD seryjka a potow to tam moze jest 2,5 :P

ta gierka zeszla na psy :P krotko mowiac

25.03.2009
14:33
[19]

Krol Pawel [ Konsul ]

pawloki--- zrób regulamin bo nie wiadomo o co chodzi, kto zadaje itp ;/

OK, ja zadam:

Wymień 3 miasta na mainie ;P

25.03.2009
15:01
smile
[20]

peterkarel [ Pool Shark ]

main land, main street, main dish ?

25.03.2009
15:02
smile
[21]

DaftFisher [ Centurion ]

Żal tej gry...

25.03.2009
15:10
[22]

Luridor [ Konsul ]

Carlin, Venore, Ab'dendriel
Co wygrałem?

25.03.2009
15:13
[23]

RaVitZ [ Legionista ]

Może mały regulamin?

25.03.2009
15:27
smile
[24]

DVDdawDVD [ Wszedłem ]

[16]

Jakby zrobić taki konkurs seryjny, w którym wątek by się zakładało co np. 300 postów to mogło by być to fajne.

Ja już nie gram w tibię, ale w konkurs bym zagrał.

02.04.2009
16:20
[25]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

Grałem raz w tibie i...
Już nie gram

02.04.2009
16:23
[26]

mefsybil [ Legend ]

Jaki jest mój account name i moje hasło?


spoiler start
Małą poprawka.
spoiler stop

02.04.2009
16:24
[27]

RaVitZ [ Legionista ]

mefsybil : Już niema Acc Number, teraz są loginy :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.