pawloki [ TSW KRK ]
Konkurs wiedzy na temat gry Tibia
Zaczynamy.
Pierwsze pytanie
Jak się nazywa startowa kraina w grze tibia?
slayn [ Konsul ]
pacc?
pawloki [ TSW KRK ]
niestety nie
wojak5 [ Underboss ]
żadnego regulaminu?
karolreal [ Pretorianin ]
Się nazywa Rookgard
pawloki [ TSW KRK ]
Regulaminu nie ma.
karolreal zdajesz.

maxxiorex [ Junior ]
Rookgard

szuBZ [ HartigaN ]
[2]
pawloki [ TSW KRK ]
maxxiorex
za późno.
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
Jak się nazywa człowiek który pierwszy na świecie przeszedł tibie ??
PUNI$HER [ Konsul ]
[10] Salomon ?
pawloki [ TSW KRK ]
ty nie zdajesz.
teraz zadaje karolreal nałogowy gracz tibi.
Damian1539 [ Senator ]
Ja zadam . Ile jest potworow w Tibii ? ^^

Zingus123 [ Antyterrorysta ]
"Salomon ?"
Przecież to Był Chuck Norris
pawloki [ TSW KRK ]
strzelam 123

Evamcloud [ Legionista ]
wszyscy macie hunta.

call of hajs [ Pretorianin ]
Je*** was?
Nawet chuck norris nie jest tak głupi żeby w to grać...
kurol1996 [ Chor��y ]
[17] popieram xDD tobia to ** shitt xD seryjka a potow to tam moze jest 2,5 :P
ta gierka zeszla na psy :P krotko mowiac
Krol Pawel [ Konsul ]
pawloki--- zrób regulamin bo nie wiadomo o co chodzi, kto zadaje itp ;/
OK, ja zadam:
Wymień 3 miasta na mainie ;P

peterkarel [ Pool Shark ]
main land, main street, main dish ?

DaftFisher [ Centurion ]
Żal tej gry...
Luridor [ Konsul ]
Carlin, Venore, Ab'dendriel
Co wygrałem?
RaVitZ [ Legionista ]
Może mały regulamin?

DVDdawDVD [ Wszedłem ]
[16]
Jakby zrobić taki konkurs seryjny, w którym wątek by się zakładało co np. 300 postów to mogło by być to fajne.
Ja już nie gram w tibię, ale w konkurs bym zagrał.
Garret Rendellson [ Szlachcic ]
Grałem raz w tibie i...
Już nie gram
mefsybil [ Legend ]
Jaki jest mój account name i moje hasło?
RaVitZ [ Legionista ]
mefsybil : Już niema Acc Number, teraz są loginy :)