GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

True Crime New York City kogo wciagnęło?

21.03.2009
12:33
[1]

Kamiot [ Tajniak ]

True Crime New York City kogo wciagnęło?

Kogo ta gra wciągnęła bo ja powiem szczerze że jest bardziej wciągająca niż gta sa.Dawno kupiłem te gre na konsole i przeszedłem lecz póżniej juz nie grałem a teraz byłem Media Markt i pacze ta gra za 9.99 no to sobie kupiłem i tak mnie wciągneła ze wczoraj grałem cała noc!

21.03.2009
13:08
[2]

PaZur76 [ Gladiator ]

Mnie się również bardzo podobała, chociaż na moim ówczesnym kompie bardzo klatkowała. Niektórzy narzekali na szarą, deszczową i generalnie nieciekawą grafę ale imho tak miało być - zabieg budujący klimat gry. Bohater potrafił posługiwać się kilkoma stylami walki wręcz, fajna młócka z tego wychodziła. Policyjne akcje, zatrzymywanie oprychów, a nie tylko gangsterskie porachunki "pseudo-twardzielowatych" ziomali poobwieszanych złotymi łańcuchami. Dylemat czy chcesz grać jako dobry czy zły glina. Pościgi/wyścigi samochodowe, oczywiście strzelaniny. Fajne, naładowane akcją przerywniki filmowe, sama fabuła z dwoma zakończeniami też niczego sobie. No i głos Mickeya Rourke jako parszywego gliny, zdaje się, że Lawrence Fishburne też tam podkładał swój. Szkoda, że niedoceniana gra wobec przereklamowanego GTA.

21.03.2009
15:08
[3]

Drace66676 [ D.R.A.C.E ]

Moim zdaniem również gra niedoceniona przez wielu. O wiele lepsza moim zdaniem od GTA, które mnie bardzo szybko znudziło (nie wiem jak GTA IV, ale przypuszczam, że również nudne po obejrzeniu wielu gameplay-ów). Trochę mnie czasem denerwował ten szaro-deszczowy klimat. Nawet jak dzień słoneczny był to i tak niewielką różnicę widziałem, bo dalej szarawo było. Ale jak na tamte czasy wydana to grafika całkiem ładnie sie przezntowała. Chętnie zagrałbym sobie w kolejną odsłonę True Crime ale jak narazie nic nie słychać na ten temat.

22.03.2009
14:32
[4]

Kamiot [ Tajniak ]

Zgadzam się z wami w 100% nie wiecie gdzie można kupic pierwszą częśc tej gry może byc nawet na ps2.

22.03.2009
15:44
[5]

Punisher1 [ Pretorianin ]

a ja mam taki problem ja zapisze gre i ja wylącze to po włączeniu gram od nowa. Jakby gra nie wczytywala zapisów. Wie kto o co chodzi?

22.03.2009
17:21
[6]

Kamiot [ Tajniak ]

Nic gra zepsuta miałem tak z 1edynka i nic sie nie dało zrobic i po kilku tygodniach żmudnych doświadczen wyrzuciłem do śmieci(to był rok 2004)

22.03.2009
18:21
[7]

PaZur76 [ Gladiator ]

Zamiast wyrzucać grę do śmieci sprawdź lepiej czy masz miejsce na dysku, na partycji, na której gra zapisuje sejwy. Bo w tym może tkwić problem.

23.03.2009
16:30
[8]

preDratronIX [ Generaďż˝ ]

mnie irytuje muzyka w intro, mysle se w szkole o jakiś noobach podniecających się jakimś szajsem.

© 2000-2025 GRY-OnLine S.A.