
Pawlek [ Junior ]
Siemka podajcie jakieś najlepsze gry naprzykład horrory
podawajcie!!
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
Z horrorów to chyba najlepsze to Silient Hill
Vidos [ Legend ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8326530&N=1

x21 [ Pretorianin ]
dead space
Darth Father [ Spam Master ]
3 pierwsze Residenty
sinbad78 [ Calm like a bomb ]
Tibia - horror że hej
rozinho [ Junior ]
Resident Evil 4, Obscure, Ghosthunter.
ppaatt1 [ Trekker ]
Dwie pierwsze części Silent hill. Niezapomniane przeżycie.
_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]
Alone in the Dark 4 ;)
ArtoseruS [ Konsul ]
No to masz: Resident Evil, Dead Space, FEAR. Silent Hill.
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
condemned

.Eric Cartman. [ Skater ]
Dead Space i Silient Hill :) (chociaż grałem tylko w 2)