palpe [ Mister Kartofel ]
GTA 4 IV auta nie jeżdżą ;>
dzisiaj grałem sobie w gta i po jakiejś misji auta na ulicu przestały jeździć. wie ktośco to może być?

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Pewnie benzyny im zabrakło

Qverty [ Generaďż˝ ]
No własnie...wszędzie kryzys w Liberty City też więc mieszkańcy na benzynie oszczędzają. Ale nie martw się...na bank pozyczą rowery od ziomali z San Andreas i jutro juz będą jeździc.
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Ale dzieje się tak już cały czas czy też to był jednorazowy przypadek? Zgraj grę i wczytaj, ewntualnie uruchom grę jeszcze raz.
No i - oryginał?
palpe [ Mister Kartofel ]
oryginał oczywiście.... dzisiaj tak tylko. włączyłem jeszcze raz i dalej to samo
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
1. Wgrywałeś jakieś dodatkowe auta?
2. Grasz na kodach?
3. Szukałeś w google?
palpe [ Mister Kartofel ]
1. nie ale mody - zmiana nazw aut na prawdziwe, początkowe filmiki off ;p i mod na zniszczema masakryczne aut ale go usunołem
2. czasami wpisuje
3. nie
adi-27 [ Pretorianin ]
Jak jeszcze nie rozwiązałeś problemu , to proponuje przywrócić początkowe intro ,które zabiera trochę czasu ,ale może będziesz mógł pograć normalnie .
Gdy ja wgrałem intro off to nie mogłem grać ,bo miałem jakieś zaniki w grafice . Prawdziwe nazwy samochodów mogą być , nie powinny przeszkadzać , tylko tą modyfikację posiadam i jest wszystko OK .
Jakbyś nie miał patcha ,to go wgraj .
mefsybil [ Legend ]
Bo może czerwone światło jest?