GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Okazja

12.03.2009
09:36
[1]

ronnie120 [ Centurion ]

Okazja

Witam. Mam do sprzedania kilka gier po dobrej cenie. Może ktoś się zkusi. Zbieram na najnowszy Silent Hill:-).
GTA IV orginalne w dobrym stanie - 100zł
GRAW 2 orginalne w dobrym stanie - 25zł
Rainbow six Vegas orginalne w dobrym stanie - 25zł

01.04.2009
12:25
[2]

ronnie120 [ Centurion ]

..

01.04.2009
12:26
[3]

sinbad78 [ Calm like a bomb ]

...pomyliłeś tytuł...

spoiler start
SZUKAM NAIWNEGO
spoiler stop

i kategorie też -> OGŁOSZENIA

01.04.2009
12:30
[4]

ronnie120 [ Centurion ]

Resident Evil 4 20zł

01.04.2009
12:31
smile
[5]

ronnie120 [ Centurion ]

sinbad78 o co chodzi, bo nie kapuje...

01.04.2009
12:35
[6]

sinbad78 [ Calm like a bomb ]

nie jestem zdziwiony że nie kumasz.
za GTA chcesz za dużo a dodatkowo utworzyłeś wątek nie w tej kategorii

01.04.2009
12:37
[7]

ronnie120 [ Centurion ]

Kategorie wybrałem taką tylko dlatego, że bez kategorii wątek nie chciał się utworzyć, a GTA IV już sprzedane za 115zł :)

01.04.2009
12:38
[8]

sinbad78 [ Calm like a bomb ]

jest kategoria OGŁOSZENIA

01.04.2009
13:41
[9]

raziel88ck [ Legend ]

ronnie120 - prima aprilis ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.