ronnie120 [ Centurion ]
Okazja
Witam. Mam do sprzedania kilka gier po dobrej cenie. Może ktoś się zkusi. Zbieram na najnowszy Silent Hill:-).
GTA IV orginalne w dobrym stanie - 100zł
GRAW 2 orginalne w dobrym stanie - 25zł
Rainbow six Vegas orginalne w dobrym stanie - 25zł
ronnie120 [ Centurion ]
..
sinbad78 [ Calm like a bomb ]
...pomyliłeś tytuł...
ronnie120 [ Centurion ]
Resident Evil 4 20zł

ronnie120 [ Centurion ]
sinbad78 o co chodzi, bo nie kapuje...
sinbad78 [ Calm like a bomb ]
nie jestem zdziwiony że nie kumasz.
za GTA chcesz za dużo a dodatkowo utworzyłeś wątek nie w tej kategorii
ronnie120 [ Centurion ]
Kategorie wybrałem taką tylko dlatego, że bez kategorii wątek nie chciał się utworzyć, a GTA IV już sprzedane za 115zł :)
sinbad78 [ Calm like a bomb ]
jest kategoria OGŁOSZENIA
raziel88ck [ Legend ]
ronnie120 - prima aprilis ;)