barnej7 [ Konsul ]
Zarabiaj przez internet
Strona podobna do rapidshare, ale nie rozdaje kont premium.
Za 1000 pobrań
$10 z : USA, Kanada Niemiec, Francji, Włoch, Hiszpanii oraz Austrii
$5 z : Rosji, Irlandii, Grecji, Portugalii, Szwecji, Szwajcarii, Finlandii, Norwegii, Danii
$2 z : Polski, Ukrainy, Czech
Jesli chcecie zarobic troche siana to macie.

M'q [ Schattenjäger ]
Ta, jasne
barnej7 [ Konsul ]
Nie wierzysz? To działa, nie jest to oszustwo.
wysiak [ Legend ]
Ile juz zarobiles, i ile z tego zobaczyles nie tylko na ich stronie, a w realnej gotowce?
M'q [ Schattenjäger ]
Temat walkowany od zawsze.
Nabieraja sie tylko ci, ktorym wydaje sie, ze szybko i latwo mozna zarobic sporo kasy.
Zgadza sie?
PS. Dlaczego nie napisales, ze link prowadzi do twojego refera?

Mazio [ Legend ]
przez Ciebie typ z adresem [email protected] znowu dostanie tonę spamu
Mac94 [ TF2 Player ]
Nabieraja sie tylko ci, ktorym wydaje sie, ze szybko i latwo mozna zarobic sporo kasy.
Żartujesz ? ; D żeby zebrać te 1000 ściągnięć kurde nie wiem na ilu stronach musiałbyś dać link do pliku a i sam pliki musiałby być jakiś "popularny" żeby go ściągali. Ja tam myślę że to prawda bo nie jest lekko "zebrać" te 1000 ściągnięć pliku..xP
M'q [ Schattenjäger ]
Whatever. Widzialem juz podobnych linkow sporo (jak pewnie kazdy). Moze zle to napisalem, ale cos takiego jak chcecie zarobic troche siana to macie nie istnieje :)
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Polacy, nawet w internecie, to tania siła robocza. Za naszych dają 2 dolary, a za amerykańców już 10.
barnej7 [ Konsul ]
I dlatego pliki trzeba uploadować na zagraniczne serwery.
name1234 [ Junior ]
slayn [ Konsul ]
hotfile.com też tak robi... tylko weź se zrób to 1k ściągnięć ;] powodzenia
nordheim [ Chor��y ]
HotFile
Zarejestruj się z mojego reflinka
Wyślij mi swój nick podany podczas rejestracji na adres: [email protected]
Prześlę ci listę kilku tysięcy for warezowych !!!