GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zarabiaj przez internet

10.03.2009
23:27
[1]

barnej7 [ Konsul ]

Zarabiaj przez internet



Strona podobna do rapidshare, ale nie rozdaje kont premium.

Za 1000 pobrań
$10 z : USA, Kanada Niemiec, Francji, Włoch, Hiszpanii oraz Austrii
$5 z : Rosji, Irlandii, Grecji, Portugalii, Szwecji, Szwajcarii, Finlandii, Norwegii, Danii
$2 z : Polski, Ukrainy, Czech

Jesli chcecie zarobic troche siana to macie.

10.03.2009
23:27
smile
[2]

M'q [ Schattenjäger ]

Ta, jasne

10.03.2009
23:29
[3]

barnej7 [ Konsul ]

Nie wierzysz? To działa, nie jest to oszustwo.

10.03.2009
23:29
[4]

wysiak [ Legend ]

Ile juz zarobiles, i ile z tego zobaczyles nie tylko na ich stronie, a w realnej gotowce?

10.03.2009
23:30
[5]

M'q [ Schattenjäger ]

Temat walkowany od zawsze.

Nabieraja sie tylko ci, ktorym wydaje sie, ze szybko i latwo mozna zarobic sporo kasy.
Zgadza sie?

PS. Dlaczego nie napisales, ze link prowadzi do twojego refera?

10.03.2009
23:33
smile
[6]

Mazio [ Legend ]

przez Ciebie typ z adresem [email protected] znowu dostanie tonę spamu

10.03.2009
23:39
[7]

Mac94 [ TF2 Player ]

Nabieraja sie tylko ci, ktorym wydaje sie, ze szybko i latwo mozna zarobic sporo kasy.

Żartujesz ? ; D żeby zebrać te 1000 ściągnięć kurde nie wiem na ilu stronach musiałbyś dać link do pliku a i sam pliki musiałby być jakiś "popularny" żeby go ściągali. Ja tam myślę że to prawda bo nie jest lekko "zebrać" te 1000 ściągnięć pliku..xP

11.03.2009
00:28
[8]

M'q [ Schattenjäger ]

Whatever. Widzialem juz podobnych linkow sporo (jak pewnie kazdy). Moze zle to napisalem, ale cos takiego jak chcecie zarobic troche siana to macie nie istnieje :)

11.03.2009
00:45
[9]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Polacy, nawet w internecie, to tania siła robocza. Za naszych dają 2 dolary, a za amerykańców już 10.

11.03.2009
01:05
[10]

barnej7 [ Konsul ]

I dlatego pliki trzeba uploadować na zagraniczne serwery.

06.08.2009
14:21
[11]

name1234 [ Junior ]

06.08.2009
14:24
[12]

slayn [ Konsul ]

hotfile.com też tak robi... tylko weź se zrób to 1k ściągnięć ;] powodzenia

05.12.2009
17:34
[13]

nordheim [ Chor��y ]

HotFile
Zarejestruj się z mojego reflinka

Wyślij mi swój nick podany podczas rejestracji na adres: [email protected]
Prześlę ci listę kilku tysięcy for warezowych !!!


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.