GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nba 08 czy 03?

03.03.2009
13:39
smile
[1]

figozaur [ Pretorianin ]

Nba 08 czy 03?

Wiem że to troche duza roznica w starosci 2003 ale fajna jest mam (demo) :P
to ktore polecacie 08 czy 03 bo i tak kupuje w internecie

03.03.2009
13:43
[2]

ArtoseruS [ Konsul ]

Hmm... grałem i w to i w to i jakoś lepsza wydaje mi się 03. Niby starsza ale jakaś taka lepsza. Sam dokładnie nie wiem czemu. Może ta prostota taka fajna? Hmm... no nie wiem.

03.03.2009
13:46
[3]

Broken_Heart [ Konsul ]

W 08 nie gralem,ale 03 jest genialne

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.