
figozaur [ Pretorianin ]
Nba 08 czy 03?
Wiem że to troche duza roznica w starosci 2003 ale fajna jest mam (demo) :P
to ktore polecacie 08 czy 03 bo i tak kupuje w internecie
ArtoseruS [ Konsul ]
Hmm... grałem i w to i w to i jakoś lepsza wydaje mi się 03. Niby starsza ale jakaś taka lepsza. Sam dokładnie nie wiem czemu. Może ta prostota taka fajna? Hmm... no nie wiem.
Broken_Heart [ Konsul ]
W 08 nie gralem,ale 03 jest genialne