Kordynator [ Centurion ]
4 bramki Sosina
Fajnie że Sosin strzelił 4 bramki ale to co robił bramkarz drużyny przeciwnej to... ;]

blazerx [ ]
Wspaniałą formę zaprezentował w meczu ligi cypryjskiej Łukasz Sosin. Polski napastnik zdobył, aż cztery bramki w spotkaniu przeciwko Atromitosu Yeroskipou.

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
blazerx
16.09.2008r.: Werder Brema 0 - 0 Anorthosis
01.10.2008r.: Anorthosis 3 - 1 Panahtinaikos
04.11.2008r.: Anorthosis 3 - 3 Inter Mediolan
26.11.2008r.: Anorthosis 2 - 2 Werder Brema
Mecze Anorthosisu w Lidze Mistrzów 2008/09.
blazerx [ ]
Chyba nie wierzysz, ze sa lepsi od Werderu/ Interu?
Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
Nie są lepsi, bo m.in. zajęli ostatnie miejsce w grupie, ale nawiązując równą walkę z tymi drużynami udowodnili, że mają pazur, a już na pewno to, że nie zasługują na jakiekolwiek wyśmiewanie. Myślę, że szczególnie od strony polskich kibiców, których drużyna już ponad 10 lat nie może wejść do LM.
blazerx [ ]
Tylko powiedz jeszcze jak to sie ma do tych czterech bramek przeciwko zespolowi ktory pare lat temu gral w okregowce?
Kordynator [ Centurion ]
a skąd wiesz że grał w okręgówce? jakieś info posiadasz? czy wyzssane z palca?
Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
Zdaje się, że w pierwszym zdaniu pogrubiłeś "ligi cypryjskiej", a to się chyba nie odnosiło tylko do Atromitosu, ale do całej ligi (która jak powyżej wspomniałem ma wielki sukces za sezon 2008/09)?
blazerx [ ]
Wyssane nie z palca a z wiki.
Zreszta cala liga tez, to, ze lepsza niz jej polski odpowiednik trudno uznac za wielka zalete.

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
Wielką zaletą są wyniki przedstawiciela ligi cypryjskiej w tegorocznej Lidze Mistrzów.

blazerx [ ]
Dobra juz dobra, niech sobie strzela...
btw, w tamtym roku dopiero pierwszy raz zakwalfikowali sie do LM, ciekawe czy uda im sie powtorzyc swoj niewiarygodny sukces.
smuggler [ Patrycjusz ]
Swoja droga o mizerii polskiej ligi swiadczy to, ze Frankowski, ktory tulal sie wszedzie i nigdzie go nie chciano, zaraz po powrocie do Polski, pewnie nawet wiele nie trenujac, zaczyna walic bramke za bramka. Czyli jakis 3-planowy rezerowy stamtad, u nas jest gwiazda z marszu...
Pizystrat [ Konsul ]
A Błaszczykowski tulał się w Polsce po 4 ligach. W ciągu 3 lat jakoś wyrósł na podporę reprezentacji i jednego z najlepszych skrzydłowych Bundesligi. W polskiej lidze da sie wypromować. Potrzebny jest tylko talent...