GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

4 bramki Sosina

02.03.2009
12:59
[1]

Kordynator [ Centurion ]

4 bramki Sosina


Fajnie że Sosin strzelił 4 bramki ale to co robił bramkarz drużyny przeciwnej to... ;]

02.03.2009
13:06
smile
[2]

blazerx [ ]

Wspaniałą formę zaprezentował w meczu ligi cypryjskiej Łukasz Sosin. Polski napastnik zdobył, aż cztery bramki w spotkaniu przeciwko Atromitosu Yeroskipou.

02.03.2009
13:11
smile
[3]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

blazerx
16.09.2008r.: Werder Brema 0 - 0 Anorthosis
01.10.2008r.: Anorthosis 3 - 1 Panahtinaikos
04.11.2008r.: Anorthosis 3 - 3 Inter Mediolan
26.11.2008r.: Anorthosis 2 - 2 Werder Brema

Mecze Anorthosisu w Lidze Mistrzów 2008/09.

02.03.2009
13:17
[4]

blazerx [ ]

Chyba nie wierzysz, ze sa lepsi od Werderu/ Interu?

02.03.2009
13:22
[5]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

Nie są lepsi, bo m.in. zajęli ostatnie miejsce w grupie, ale nawiązując równą walkę z tymi drużynami udowodnili, że mają pazur, a już na pewno to, że nie zasługują na jakiekolwiek wyśmiewanie. Myślę, że szczególnie od strony polskich kibiców, których drużyna już ponad 10 lat nie może wejść do LM.

02.03.2009
13:24
[6]

blazerx [ ]

Tylko powiedz jeszcze jak to sie ma do tych czterech bramek przeciwko zespolowi ktory pare lat temu gral w okregowce?

02.03.2009
13:26
[7]

Kordynator [ Centurion ]

a skąd wiesz że grał w okręgówce? jakieś info posiadasz? czy wyzssane z palca?

02.03.2009
13:27
[8]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

Zdaje się, że w pierwszym zdaniu pogrubiłeś "ligi cypryjskiej", a to się chyba nie odnosiło tylko do Atromitosu, ale do całej ligi (która jak powyżej wspomniałem ma wielki sukces za sezon 2008/09)?

02.03.2009
13:27
[9]

blazerx [ ]

Wyssane nie z palca a z wiki.

Zreszta cala liga tez, to, ze lepsza niz jej polski odpowiednik trudno uznac za wielka zalete.

02.03.2009
13:30
smile
[10]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

Wielką zaletą są wyniki przedstawiciela ligi cypryjskiej w tegorocznej Lidze Mistrzów.

02.03.2009
13:35
smile
[11]

blazerx [ ]

Dobra juz dobra, niech sobie strzela...

btw, w tamtym roku dopiero pierwszy raz zakwalfikowali sie do LM, ciekawe czy uda im sie powtorzyc swoj niewiarygodny sukces.

02.03.2009
14:24
[12]

smuggler [ Patrycjusz ]

Swoja droga o mizerii polskiej ligi swiadczy to, ze Frankowski, ktory tulal sie wszedzie i nigdzie go nie chciano, zaraz po powrocie do Polski, pewnie nawet wiele nie trenujac, zaczyna walic bramke za bramka. Czyli jakis 3-planowy rezerowy stamtad, u nas jest gwiazda z marszu...

02.03.2009
15:26
[13]

Pizystrat [ Konsul ]

A Błaszczykowski tulał się w Polsce po 4 ligach. W ciągu 3 lat jakoś wyrósł na podporę reprezentacji i jednego z najlepszych skrzydłowych Bundesligi. W polskiej lidze da sie wypromować. Potrzebny jest tylko talent...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.