GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

''mod'' co to jest??

01.03.2009
18:39
[1]

naraziestyka [ Legionista ]

''mod'' co to jest??

Czy wie ktoś co to jest ten mod i czy to jest jakaś forma pliku którą można pobrać??

01.03.2009
18:41
smile
[2]

PJanek [ Konsul ]

01.03.2009
18:41
[3]

TeadyBeeR [ Legend ]

Skrot od "modyfikacja".

01.03.2009
18:41
[4]

yeef [ Konsul ]

MOD -Modyfication czyli modyfikacja np: do jakiejś gry, ulepszenia, nowe bronie itp.

Edit: ubiegli mnie :)

01.03.2009
18:43
smile
[5]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Aaaa może....

Rozszerzenie mod to stary format plików, jego nowszą wersją jest np. s3m, xm, it. Ogólnie jest to format różnych trackerów, jeszcze z czasów amigi. Innymi słowy coś jak MID tylko że każdy plik ma własne sample które podczas odtwarzania są odgrywane i/lub modyfikowanie z odpowiednich "nut".

modules.pl

01.03.2009
19:03
[6]

naraziestyka [ Legionista ]

moda można ściągnąć ?? bo widziałem za.......go do crysisa

01.03.2009
19:05
smile
[7]

Modern User [ Centurion ]

MOD - Rozszerzenie stworzone przez fanów, dodający nowe elementy np. nowe bronie, fabułę lub poprawiający elementy w oryginale.

01.03.2009
19:06
[8]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Pewnie można, ale licz się z tym, że może nie działać, zawieszać itp. bo zazwyczaj mody są robione przez fanów i niektóre zmieniają oryginalne pliki - gra może w ogóle przestać działać.

Oczywiście mody są fajne, ale musisz być po prostu świadomy że to nieoficjalne dodatki i nikt za to odpowiedzialności poza Tobą nie bierze.

01.03.2009
19:27
smile
[9]

Serson ( Wasylus) [ Konsul ]

Wybacz maviozo - lubię Cię ale naprawdę tym razem gadasz trochę od rzeczy.
Mody to często jedyna rzecz, która czyni z gry średniej/niedorobionej grę dobrą lub wręcz wybitną - vide gry z serii Total War. Albo z gry słabej - (prawie) grywalną - vide TES 3 i 4. Albo z gry starej, którą przechodziłeś już na 100 sposobów nową i świeżą (Jagged Alliance 2).
Mody oczywiście należy wyszukać a nie ściągać w ciemno - od tego są różne community dla danej gry.

01.03.2009
19:36
[10]

naraziestyka [ Legionista ]


To ten filmik

01.03.2009
19:45
[11]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

z gry średniej/niedorobionej grę dobrą lub wręcz wybitną
Vampire: The Masquerade Bloodlines- podciągając nieoficjalne patche jako mody :)

01.03.2009
19:46
[12]

Gmp3 [ Konsul ]

mod - moderator ;p

01.03.2009
19:47
smile
[13]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Wasylus->Gdzie gadam od rzeczy? Czy gdziekolwiek zaprzeczyłem czemuś co Ty napisałeś? Ależ mody moim zdaniem przedłużają żywotność gier, sam bawiłem się długo w modowanie Diablo II, a Heroesów 3 gram z WOGiem:)

Nie jestem przeciwnikiem modów- wręcz przeciwnie:) AAALEEE zdarzyć się może, że zbytnio przesadzone przeładowanie modami może uniemożliwić grę.

01.03.2009
19:53
[14]

SULIK [ olewam zasady ]

naraziestyka [ Level: 1 - Legionista ]


To ten filmik



ten filmik jest z killzone 2 i jest trailerem do killzone 2, a nie filmikiem z moda do crysisa ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.