GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kluczyk

01.03.2009
17:19
smile
[1]

rychtus [ Junior ]

kluczyk

hej utknołem na samym początku
i nie umiem wyciągnoąć kluczyka z grobu
jak mom go wyciągnoc plisssssssssss

01.03.2009
17:22
[2]

wojak5 [ Don ]

ale o co chodzi?

01.03.2009
17:22
[3]

Neostradek [ Pretorianin ]

może raczysz łaskawie powiedzieć o jaką grę ci chodzi?

01.03.2009
17:29
[4]

Neo12 [ Prince of Persia ]

Posmyraj grabarza łopatą i użyj jego ręki jako przedłużacza. Teraz bez problemu wyciągniesz kluczyk.

O jaką grę chodzi tak w ogóle?

01.03.2009
18:00
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

"Zabierz wbitą w ziemię łopatę i przejdź do prowadzącej na pole ścieżki. Podnieś leżący przy stercie gałęzi patyk i wracaj na polanę.
Sprawdź, czy przypadkiem niczego nie zostawiłeś w grobie. Ha! Są tam kluczyki od fury. Wystarczy użyć patyka i są Twoje. Przejdź teraz do ścieżki prowadzącej w stronę szosy. Wyjmij kluczyki i wskakuj do zaparkowanej na poboczu szatańskiej fury. Włóż kluczyk do stacyjki i jazda po Gruchę."

https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=356

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.