
rychtus [ Junior ]
kluczyk
hej utknołem na samym początku
i nie umiem wyciągnoąć kluczyka z grobu
jak mom go wyciągnoc plisssssssssss
wojak5 [ Don ]
ale o co chodzi?
Neostradek [ Pretorianin ]
może raczysz łaskawie powiedzieć o jaką grę ci chodzi?
Neo12 [ Prince of Persia ]
Posmyraj grabarza łopatą i użyj jego ręki jako przedłużacza. Teraz bez problemu wyciągniesz kluczyk.
O jaką grę chodzi tak w ogóle?
mirencjum [ operator kursora ]
"Zabierz wbitą w ziemię łopatę i przejdź do prowadzącej na pole ścieżki. Podnieś leżący przy stercie gałęzi patyk i wracaj na polanę.
Sprawdź, czy przypadkiem niczego nie zostawiłeś w grobie. Ha! Są tam kluczyki od fury. Wystarczy użyć patyka i są Twoje. Przejdź teraz do ścieżki prowadzącej w stronę szosy. Wyjmij kluczyki i wskakuj do zaparkowanej na poboczu szatańskiej fury. Włóż kluczyk do stacyjki i jazda po Gruchę."
https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=356