Donek145 [ Junior ]
elfbot tibia 8.40
Najlepszy bot dotychczas zrobiony do Tibii
Przekonaj sie sam
narmiak [ nikt ]
Ej a jak to zainstaluje to nie ukradnom mi kąta? bo kiedyś coś takiego se żem zainstalował i mi ukradli kąto z knajtem 32 level. A tak lubiłem walić axem :(
Nie kce żeby mi i to kąto ukradli wienc powiec prosze, czy to jest bespieczne.
Mipari [ Generaďż˝ ]
Zawsze się zastanawiałem jaki jest sens grania w jakąkolwiek grę botem. Niedość, że gra beznadziejna, to jeszcze nie grasz w nią tylko jakiś bot ci nabija XP. Naprawdę interesujące.
Neostradek [ Pretorianin ]
WOW! ciszymy się razem z tobą!