GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

elfbot tibia 8.40

01.03.2009
16:46
[1]

Donek145 [ Junior ]

elfbot tibia 8.40

Najlepszy bot dotychczas zrobiony do Tibii
Przekonaj sie sam


elfbot tibia 8.40 - Donek145
01.03.2009
16:51
[2]

narmiak [ nikt ]

Ej a jak to zainstaluje to nie ukradnom mi kąta? bo kiedyś coś takiego se żem zainstalował i mi ukradli kąto z knajtem 32 level. A tak lubiłem walić axem :(
Nie kce żeby mi i to kąto ukradli wienc powiec prosze, czy to jest bespieczne.

01.03.2009
16:53
[3]

Mipari [ Generaďż˝ ]

Zawsze się zastanawiałem jaki jest sens grania w jakąkolwiek grę botem. Niedość, że gra beznadziejna, to jeszcze nie grasz w nią tylko jakiś bot ci nabija XP. Naprawdę interesujące.

01.03.2009
18:37
[4]

Neostradek [ Pretorianin ]

WOW! ciszymy się razem z tobą!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.