GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Diablo Hellfire - Jak w ogóle rozpocząć grę w dodatek?

01.03.2009
15:22
[1]

Aen [ MatiZ ]

Diablo Hellfire - Jak w ogóle rozpocząć grę w dodatek?

Przeszedłem podstawkę, mija filmik i jestem znów w menu, gdzie mam Load i New - Po wybraniu loada mój ostatni save (tuż przed wykończeniem Diablo), po New nowa gra napakowaną postacią, ale te dziwne pnącza przy mostku dalej blokują przejście. Jak rozpocząć?

01.03.2009
15:23
smile
[2]

raziel88ck [ Senator RaZieL ]

trzeba miec cos zeby wybuchlo i bedziesz mial dostep tam gdzie sa pnacza to samo tyczy sie grobowca.

01.03.2009
15:25
[3]

Aen [ MatiZ ]

Co to znaczy "coś żeby wybuchło"?

01.03.2009
15:29
[4]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Farmer daje jeśli się nie mylę. Albo krowa - jeśli zmieniałeś plik dodając komendy.

A wejście do grobowca to kawałki kartki które zbierasz w neście, po prostu łączysz trzy i rzucasz w kryptę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.