raphunder [ Mów mi Daruś ]
Problem z połączeniem się telefonu z internetem.
Otóż mój kumpel nie może się połączyć z netem przez fona. Ma Smsunga g600, którego zakupił w Anglii i jest w Orange. Poprzednio był w sieci o2. Jak próbuje się połączyć to mu wyskakuję komunikat "błąd sieci". Sądzi on, że to kwestia odpowiedniej konfiguracji, lecz nie wie co i jak zrobić. Z góry dzięki.
narmiak [ nikt ]
Trzeba aktywować GPRS na tym numerze (BOK Orange lub odpowiedni kod pewnie, który znajdzie na stronie Orange) i skonfigurować odpowiednio telefon do połączeń z internetem (konfiguracja GPRS).
siwy346 [ addicted to music ]
raphunder [ Mów mi Daruś ]
Co do [3] to nie ma tego telefonu na liście. Jak na razie będzie próbował ustawić. Jak będzie miał jakieś problemy to napiszę. Chyba, że ktoś wie jak to poustawiać.

bECKy [ how-you-doin? ]
powinno grać :)

raphunder [ Mów mi Daruś ]
Becky---> mój kolega jest Ci ogromnie wdzięczny :)