GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z połączeniem się telefonu z internetem.

01.03.2009
14:33
[1]

raphunder [ Mów mi Daruś ]

Problem z połączeniem się telefonu z internetem.

Otóż mój kumpel nie może się połączyć z netem przez fona. Ma Smsunga g600, którego zakupił w Anglii i jest w Orange. Poprzednio był w sieci o2. Jak próbuje się połączyć to mu wyskakuję komunikat "błąd sieci". Sądzi on, że to kwestia odpowiedniej konfiguracji, lecz nie wie co i jak zrobić. Z góry dzięki.

01.03.2009
14:36
[2]

narmiak [ nikt ]

Trzeba aktywować GPRS na tym numerze (BOK Orange lub odpowiedni kod pewnie, który znajdzie na stronie Orange) i skonfigurować odpowiednio telefon do połączeń z internetem (konfiguracja GPRS).

01.03.2009
14:39
[3]

siwy346 [ addicted to music ]

01.03.2009
14:42
[4]

raphunder [ Mów mi Daruś ]

Co do [3] to nie ma tego telefonu na liście. Jak na razie będzie próbował ustawić. Jak będzie miał jakieś problemy to napiszę. Chyba, że ktoś wie jak to poustawiać.

01.03.2009
14:44
smile
[5]

bECKy [ how-you-doin? ]



powinno grać :)

01.03.2009
14:49
smile
[6]

raphunder [ Mów mi Daruś ]

Becky---> mój kolega jest Ci ogromnie wdzięczny :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.