GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z instalacja F.E.A.R. 2: Project Orgin - POMOCY BAGAM!!!

01.03.2009
13:47
[1]

oXs [ Junior ]

Problem z instalacja F.E.A.R. 2: Project Orgin - POMOCY BAGAM!!!

Mam ten sam problem co kolega RESPECT. Otóż tak, najpierw zainstalowałem STEAM i jest wszystko pięknie ładnie, aktywuje klucz bez problemów, klikam Dalej.... no i tu jest mój problem. Pojawia się zdanie. Po polsku to chyba będzie: "tworzenie pliku lokalnego cache" i problem jest w tym że dochodzi do końca i nic się nie dzieje, widzę że coś pobiera ale nie wiem co i ile tego ma być. Czy ktoś poprostu może mi powiedzieć ile tego on tam sobie chcę sciągnąć? mam strasznie kiepski net i dla porównania dodam tylko tyle, że gre kupiłem w piątek i od piątku wieczora do teraz BEZ PRZERWY non stop mi się to sciąga i kompa nie wyłączyłem jeszcse wogóle i sciągnąć się nie może :(. Na liczniku ze swojego internetu pokazuje mi, że sciągnął już troszke ponad 300MB i ciągnie dalej , ale ja poprostu chciałbym wiedzieć ile jeszcze? bo jak się okaże , że to ma być pare GIGA to niema to sensu to moje czekanie tylko będę musiał zabrać komputer gdzieś gdzie net jest bardzo szybki i tam to zrobić bo tutaj czekałbym z jakieś 3 tygodnie :(.

Bardo proszę o pomoc!. oXs

01.03.2009
13:48
smile
[2]

Selman [ Wings for Marie ]

jak to w steam... musi dociągnąć resztę gry, zawsze jest to jakieś 20%..

01.03.2009
13:50
smile
[3]

MirekHeros [ Centurion ]

Hmm..... Dziwne ja tak nie miałem... Owszem ściągnęły mi się aktuazlizacje ale nie przypominam sobie o jakichkolwiek dodatkowych plikach...

Ale może się mylę choć przy necie 1Mb raczej bym pamiętał że czekałem te 45 min... :)

01.03.2009
13:51
[4]

azbestman [ Chorąży ]

U mnie gdy zainstalowałem Red Orchestra z płyty, ściągało jeszcze jakieś 2,5 GB (gra na płycie ważyła 2GB)

26.04.2009
09:42
[5]

Littelmaster [ Legionista ]

tez mam ten problem, ostatni raz kupuje oryginał nie zyje p2p

26.04.2009
09:46
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

"Czwartek godzina 19.30

Na początek uruchomiła się instalacja Steam. Nie wiem na jaka cholerę mi Steam w chwili gdy mam w reku płytę z gra, ale trudno mus to mus. No i zaczęły się schody. Instalator wyświetlił okno informujące o upgrade plików Steam i.. zawisł. Kolejne odpalenie płyty i znów to samo. Uruchomiłem instalator ponownie i poszedłem zjeść kolacje, po powrocie Steam dostarczony z płytą wciąż wisiał. Z płytą… Odpaliłem instalator ze strony Steama i komputer całkiem się zawiesił. Po czym uruchomił się ponownie i program który stała na przeszkodzie instalacji F.E.A.R. 2 zabłysł ikoną gotowości. Bomba! Tyle, że zrobiła się północ i czas był iść do łóżka.

Piątek godzina 9.00

Odpalam komputer. Wkładam płytę z F.E.A.R. 2. Pojawia się okno instalatora który informuje mnie, że do końca instalacji pierwszej płyty pozostało 56 minut. Zjadłem śniadanie, wykapałem się, napaliłem w piecu, wypaliłem kilka papierosów, wypiłem dwie herbaty i mogłem włożyć druga płytę. Instalator dostał szału. Windows zaś poinformował, że mogę ten program wyłączyć, lub poczekać aż się odwiesi. Zostawiłem cały interes, wyszedłem domu, wsiadłem w auto i pojechałem do pracy. Jak Bóg da wieczorem pogram sobie na pececie."

25.05.2009
21:42
smile
[7]

[email protected]@ [ Junior ]

witam!!!! trzeba wrzucic wszystkie pliki z plyt do jednego katalogu nastepnie umiescic dwa pliki:simpack i unpack_sim i kliknac na ten drugi i poczekac.W utworzonym folderze "f" bedzie wypakowana gra.Dziala 100%
,Sprawdzone

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.