GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Emotikona w spocie pisu

01.03.2009
13:24
[1]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Emotikona w spocie pisu

Tak sobie przypadkiem obejrzalem ten nowy spot pisu skierowanego do mlodych i sie zastanawiam co ta emotikonka znaczy, mi to tylko przypomina smutnego moherowego bereta.

‹:-/


Emotikona w spocie pisu - D:-->K@jon<--:D
01.03.2009
13:29
[2]

Trael [ Mr. Overkill ]

Zapytaj Jarka. On podobno ostatnio bardzo internetowy się zrobił :)

01.03.2009
13:30
smile
[3]

Sorcerer [ Konsul ]

Jaki ten PiS jest glupi, postanowili pozyskiwac mlody elektorat, a zaczeli celowac w taki, ktory jeszcze przez kilka lat nie moze glosowac.

01.03.2009
13:31
smile
[4]

mefsybil [ Relapse ]

Moher!

01.03.2009
13:32
[5]

grattz [ Generaďż˝ ]

Ten spot ?

01.03.2009
13:35
[6]

Shaybecki [ Shaybeck ]

‹‹‹ pfff GOL zmienia znaki

01.03.2009
13:35
[7]

mdegorski [ Konsul ]

[3] Przecież wszyscy rodzice chcą jak najlepiej dla swoich dzieci, więc to do nich celuje nowy spot PiS-u.

Choć i tak nikt się na to nie nabierze ;D A co do pytania z tematu --> najświętsze emoki nie wiedzą co oznacza ten emotikon.

01.03.2009
13:37
[8]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

widac PIS-of shit chce być na tzw. "TOPIE" o.O

01.03.2009
13:39
smile
[9]

Backside [ Senator ]

[5] - Klasyk polskiego Hip-hopu odswieżony przez idola polskiej młodzieży

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.