GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Steam - problem

01.03.2009
13:08
[1]

wiktordth [ Keep Yourself Alive ]

Steam - problem

Mam problem z programem (siecią) Steam. Po instalacji uruchamia się aktualizacja i po 26% wyskakuje błąd ------>
Bez aktualizacji programu tego nie da się włączyć. Od razu mówię że to nie wina zapory ani antywirusa, poza tym na innych komputerach w moim domu Steam działa. Czy ktoś byłby mi w stanie pomóc?

01.03.2009
13:12
smile
[2]

szukam rpg turowy [ Chor��y ]

no witam daj na pierwszy modem ja robie teraz z tym programem i dalem na pierwsza opcja mode a nie ta co oni uszykowali

01.03.2009
13:12
[3]

Sky Angel [ Konsul ]

Nie ma screena...

01.03.2009
13:15
smile
[4]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

Your Steam Your Life

01.03.2009
13:17
[5]

Narmo [ nikt ]

Odinstaluj i zainstaluj ponownie.

01.03.2009
13:29
[6]

wiktordth [ Keep Yourself Alive ]

screen --------->


Steam - problem - wiktordth
01.03.2009
13:39
[7]

wiktordth [ Keep Yourself Alive ]

Narmo - nie pomogło

01.03.2009
13:54
[8]

Sky Angel [ Konsul ]

Może to jakiś konflikt ip? Jeżeli mówimy o jednym koncie steam to wyloguj się z tego konta na innych kompach i jeżeli masz neo, zresetuj ją. Potem spróbuj jeszcze raz zaktualizować.

EDIT
może tu coś znajdziesz

Najlepiej poczekaj trochę.

01.03.2009
14:27
[9]

wiktordth [ Keep Yourself Alive ]

Sky Angel - konta jeszcze nie mam, ponieważ Steam dotychczas nie prosił o jego założenie. Mam DialNet (LAN - stałe ip), router zresetowałem. Stronkę poczytałem i nic nie pomogło.

01.03.2009
18:28
[10]

wiktordth [ Keep Yourself Alive ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.