GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PeCetowy killer konsol ;)

01.03.2009
12:52
[1]

JaSiEk1996 [ Silent Assassin! ]

PeCetowy killer konsol ;)

01.03.2009
17:27
[2]

Neostradek [ Pretorianin ]

no i?

01.03.2009
17:48
[3]

mineral [ Senator ]

Chyba z tej okazji wszystkie konsole świata wybuchną...

01.03.2009
17:49
smile
[4]

raziel88ck [ Senator RaZieL ]

... z zazdrości

01.03.2009
17:50
[5]

Neo12 [ Prince of Persia ]

Killerem konsol QL bym nie nazwał, ale widać że gra ma ogromny potencjał (nic dziwnego, w końcu to stary, dobry Quake III).

01.03.2009
18:31
smile
[6]

JaSiEk1996 [ Silent Assassin! ]

nie chodzi o to, że ja mówie, że to killer... Można to wyjąc z ust Johna Carmacka

01.03.2009
18:38
smile
[7]

Xaltorun [ No way! ]

Teraz już nikt nie kupi konsoli.

01.03.2009
18:42
[8]

†h0ly† [ Chor��y ]

Ja tam i tak nigdy nie kupie konsoli... Stanowczo wole PC. Jak w pc nawali jakaś część to wyciągasz oddajesz na gwarancje i masz. A konsole musisz całą do naprawy oddac.

01.03.2009
18:43
smile
[9]

PitbullHans [ Things Will Be Different ]

Pecety Żondzom!

01.03.2009
18:44
smile
[10]

Itachi Madara [ Kazuya Mishima ]

No teraz świat konsol jest zagrożony bójmy się.

01.03.2009
18:45
smile
[11]

tankem3 [ sergant Hale ]

nie czaje

na screenie grafika z gry???

01.03.2009
18:48
smile
[12]

remekra [ Horonrzy ]

tankem

Nooo :O.

Bo wiesz trochę trudno jest osiągnąć grafikę 4D w grze, w którą gra się w przeglądarce internetowej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.