JaSiEk1996 [ Silent Assassin! ]
PeCetowy killer konsol ;)
Neostradek [ Pretorianin ]
no i?
mineral [ Senator ]
Chyba z tej okazji wszystkie konsole świata wybuchną...

raziel88ck [ Senator RaZieL ]
... z zazdrości
Neo12 [ Prince of Persia ]
Killerem konsol QL bym nie nazwał, ale widać że gra ma ogromny potencjał (nic dziwnego, w końcu to stary, dobry Quake III).

JaSiEk1996 [ Silent Assassin! ]
nie chodzi o to, że ja mówie, że to killer... Można to wyjąc z ust Johna Carmacka

Xaltorun [ No way! ]
Teraz już nikt nie kupi konsoli.
†h0ly† [ Chor��y ]
Ja tam i tak nigdy nie kupie konsoli... Stanowczo wole PC. Jak w pc nawali jakaś część to wyciągasz oddajesz na gwarancje i masz. A konsole musisz całą do naprawy oddac.

PitbullHans [ Things Will Be Different ]
Pecety Żondzom!

Itachi Madara [ Kazuya Mishima ]
No teraz świat konsol jest zagrożony bójmy się.

tankem3 [ sergant Hale ]
nie czaje
na screenie grafika z gry???

remekra [ Horonrzy ]
tankem
Nooo :O.
Bo wiesz trochę trudno jest osiągnąć grafikę 4D w grze, w którą gra się w przeglądarce internetowej.