GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ERROR: smartheap library - mem bad pointer

01.03.2009
12:31
[1]

Ogon. [ Uzależniony od Marysi ]

ERROR: smartheap library - mem bad pointer

Przy próbie uruchomienia pewnej gry sprzed 8 lat pojawia mi się wyżej wymieniony błąd.
Win XP SP3.

W necie znalazłem coś takiego:


Zaznaczam kwadracik przy mojej poprawce (nazwa pliku: Fix169801), wpisuje swój adres, znaki z obrazka i dalej. I nic. Strona myśli przez chwilę i przeskakuje dalej... na pustą, białą stronę. Na skrzynkę mi nic nie doszło.

Ma ktoś inne pomysły na rozwiązanie tego problemu?

01.03.2009
12:33
[2]

DscMati [ Pretorianin ]

8lat to kupa czasu.Jak na moje spróbuj zgodność,ale wątpię żeby to pomogło

01.03.2009
12:49
[3]

Ogon. [ Uzależniony od Marysi ]

Tryb zgodności nie działa... zresztą gra była też pod winxp robiona...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.