pablomann [ Junior ]
deer hunter i vista
wie ktoś może która część gry deer hunter będzie działać na viscie? bo zainstalowałem 2005 session i wyszedł błąd że nieprawidłowy system:/ "O.S failed" czy coś takiego. PZDR