GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

deer hunter i vista

01.03.2009
11:55
[1]

pablomann [ Junior ]

deer hunter i vista

wie ktoś może która część gry deer hunter będzie działać na viscie? bo zainstalowałem 2005 session i wyszedł błąd że nieprawidłowy system:/ "O.S failed" czy coś takiego. PZDR

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.